Błędy na pomniku

MINUS.
Odsłonięcie nowego pomnika przy ulicy Spacerowej w Oławie wielu uznało za wydarzenie historyczne. W takich chwilach wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik, a nie było… Mieszkańcy zauważyli, że na trzech tablicach, wyryto z błędami sentencje Dmowskiego, Paderewskiego, Piłsudskiego. – To brak profesjonalizmu, to nie powinno się zdarzyć, ktoś tego nie dopilnował – komentował na gorąco uczestnik uroczystości.

***Coś w naszym powiecie Cię irytuje, denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/  – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!
(AH)
*

Kategoria artykułu: Minus

Tagi: , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (13)

 1. Jesli nie jestes analfabeta to trudno znaleźć prace w którymś z olawskich urzędów. Dobry urzędnik musi byc głupszy od swojego przełożonego, zeby nie stanowic dla niego potencjalnego zagrożenia. Najlepiej sprawdzają sie „ niepisate, niecytate”, byleby tylko raz na cztery (czy teraz piec) lat, krzyżyk we właściwym polu na karcie wyborczej postawiły.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Pomnik przypomina nagrobek, a wojskowy, który przejął kontrolę nad uroczystością oznajmiał z uśmiechem na ustach, że jesteśmy w zasadzie w stanie wojny 🙂 czy kogoś dziwią takie drobiazgi, jak błędy ortograficzne na tablicach? 🙂

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Elza napisała:

  ,, Literówki to nie jedyny problem. Typografia leży. Kto nadzorował wykonanie tych napisów. Kamieniarz i nadzorca powinni solidarnie pokryć wykonanie poprawionych tablic z własnej kieszeni. ”

  Z tym tematem to raczej do Pana ,, dżentelmena” .

  …. czas najwyższy podać ile naszej kasy wydał na te cudo.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Anonim napisał:

  ,,Wygląda na to, że nikt z tzw. władz nawet tego nie przeczytał przed uroczystością odsłonięcia. Dla mnie to skandal i profanacja polskiej racji stanu… ”

  Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
  Ale prawdziwych patriotów winni powinni jakoś przeprosić / ugłaskać.

  ….. , a tu echo – nic się nie stało.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.