Jak przejść?

Kolejne zgłoszenie do naszej rubryki MINUS. – Tak ktoś zaparkował przed wieżowcem, w sobotę 3 listopada, jak mają ludzie przejść? – pyta mieszkaniec, który wysłał zdjęcie do redakcji. – Brak znaku informującego przy wjeździe na parking, jakie pojazdy mogą parkować. Coś trzeba z tym zrobić, bo to nie jest pierwszy przypadek takiego parkowania, miał to być parking dla samochodów osobowych…

***
Coś w naszym powiecie Cię irytuje, denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/ – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!

Kategoria artykułu: Minus

Tagi: , , , , , ,

reklama

Komentarzy (15)

 1. To jest duży problem niestety miasto nie robi miejsc parkingowych dla takich pojazdów a nie każdy ma prywatne posesje żeby zaparkować może i minus ale gdzie właściciel miał zostawić pojazd na środku na przejeździe?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • To jest oznaka lenistwa, wystarczy pojechać 100m dalej i można zaparkować. W krajach cywilizowanych takie zachowanie nie jest tolerowane; a na dzikim wschodzie jest to normalne. Policja i straże (miejskie, wiejskie itd.) nie zwracają na to uwagi, każdy o tym wie, ledwo jest Polak w kraju cywilizowanym, już przypomina sobie o przepisach.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. trzeba zrobić porządek

  Mateusz napisał;

  ,, To jest duży problem niestety miasto nie robi miejsc parkingowych dla takich pojazdów a nie każdy ma prywatne posesje żeby zaparkować może i minus ale gdzie właściciel miał zostawić pojazd na środku na przejeździe? ”

  Proszę nie bredzić .
  Parking …… , i to prawie pusty jest na ul. Rybackiej koło orlika

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Parkowanie na ul Sportowej. Auta osobowe ,nie wszystkie, wystają na ulicę. Wyjazd z parkingu trzeba uważać aby jadący ulica nie uderzył, widziałem .Przy okazji budowy obiektu sportowego trzeba choć kawałek poprawić.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. typowa Oława, co to was obchodzi, zainteresujcie się tym, że Oława nie ma stadionu z dachem i metra i 14 nowych mostów i obwodnicy jak w Moskwie, kiedyś to były czasy latali skini za punkami i na odwrót i był Górnik Wałbrzych, ah a teraz przeszkadza, a obok drugi chodnik, a po trawie nie uczyli chodzić. Pozdro 500

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.