To niektórych denerwuje…

Zgłoszenie od Czytelnika do rubryki „MINUS”. – Tak szanują kierowcy w Jelczu-Laskowicach starania włodarzy miasta, aby było pięknie, zielono interesująco – napisał do redakcji. – Gratuluję wątpliwej pomysłowości tego kierowcy.
***
Coś w naszym powiecie Cię irytuje, denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/ – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!
*

Kategoria artykułu: Minus

Tagi: , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (9)

 1. To niestety nie jedyny taki przypadek w Jelczu-Laskowicach.Ten samochód stoi zaparkowany w ten sposób już od kilku dni. Między punktowane stoi
  drugi, na samym środku trawnika. Nawet kartka za wycieraczką nie robi wrażenia na właścicielu auta ze zdjęcia.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. w Oławie też parkują na terenie zielonym, ścieżkach dla pieszych nie zostawiając im nawet 30 cm aby mogli przejść parkują na ścieżkach rowerowych, na zakazach parkowania a a Policja, Straż Miejska przejeżdżają nie reaguje w ogóle na takie zachowanie kierowców. Polecam ul. Sportową miejsce skrzyżowanie z droga wewnętrzną do osiedla B. Chrobrego- rowerzyści, wózki inwalidzkie nie mogą przejechać na druga stronę w obie strony, bo krawężnik ipo obu stronach mają ok.10 cm albo i więcej wysokości i tylko b.wąski skrawek paska ok.5 cm aby rowerzysta mógł zjechać czy wjechać na trasę rowerowa, nie wiadomo kto taka głupotę wymyślił? droga należy do starostwa powiatowego więc niech się wezmą do roboty i poprawią to co nie dopatrzyli.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. to standart w wykonaniu pewnej grupy kierowców
  na Drzewieckiego zrobiono drogę pożarową, jest wymalowana koperta, jest znak o zakazie zatrzymywania a i tak są osobnicy, którzy mają to w d….ie. a spróbuj zwrócić takiemu/takiej uwagę. dopiero agresja się włącza.
  i tutaj apel do naszej policji. jeździcie po J-L. nie widzicie tego ? nie widzicie parkowania po trawnikach? zastawiania dróg ? ciężko tyłek ruszyć z radiowozu ? zacznijcie wreszcie wyciągac konsekwencje w stosunku do takich kierowców. jeśli nie dociera do nich po ludzku to trzeba karać.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Parking przy ulicy Różanej niby jest ale nie dość że za mało na nim miejsc to jeszcze miejsca parkingowe są za wąskie, chcieli chyba wcisnąć ile się da na maxa ale coś im nie wyszło… Może gdyby geniusze zlikwidowali te stojaki na rowery to jeszcze kilka aut by weszło… Nieporozumienie totalne!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.