Dewastacja w Alei Dobrych Serc

OŁAWA. (MINUS) Zniszczona została tabliczka. Smutny widok ze zdjęcia towarzyszy osobom mijającym miejsce nierozerwalnie związanie z oławską edycją WOŚP. Pamiątkowe oznaczenie alei zostało pomazane i zdewastowane przez nieodpowiedzialnego osobnika. Rejon ten mieszkańcy kojarzą z odruchem dobroci serca, teraz przedstawia dość ponury obrazek.Aleja to miejsce gdzie ustawiane są ławeczki wykupione przez osoby prywatne bądź firmy, które wylicytowały to podczas finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

(GK)

Kategoria artykułu: Minus

Tagi: , , , , ,

reklama

Komentarzy (6)

 1. Jako mieszkaniec pobliskich bloków proszę o większa częstotliwość kontrolowania tego miejsca przez policję i straż miejsca gdyż nieustannie odbywają się tu posiedzenia „trudnej młodzieży”. Niejednokrotnie byłem świadkiem wywracania koszy na śmieci, tluczenia butelek itp. Szkoda bo odstrasza to „normalnych” ludzi chcący posiedzieć chwilę w spokoju jak i rodziny z dziećmi z pobliskiego placu zabaw. Zwracam się z prośbą do redakcji gazety o przekierowanie sprawy do właściwych organów jak różniez mieszkańców o odpowiednie reagowania w takich sytuacjach.

  Czytelnik

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Może było by jakieś rozwiązanie dla tej młodzieży. A mianowicie zrobię miejsca do takiego przesiadywania i w spokoju wypicia piwa bez właśnie policji i tych sloleczniaków , którzy ciągle właśnie dzwonią na ta policję. Może nie każdy ma ochotę i pieniądze żeby iść do baru i się napić piwa bo tylko tam nie dostanie mandatu .

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Polak_mały

  To jest efekt bardzo popularnego ostatnimi czasy – bezstresowego chowu młodzieży. No cóż, do tego to prowadzi… a będzie jeszcze gorzej bo granice wciąż się przesuwają. Jesteśmy nadtroskliwi i nadopiekuńczy również wobec dzieci i takie są skutki.
  Dziś tylko można usłyszeć np. Kacperku. nie kop tego Pana – bo się spocisz synku … 😉 Niedługo będzie karane nawet jak się na dziecko krzywo spojrzy lub zwróci mu uwagę. Kara będzie albo ustawowa lub fizyczna, wymierzona przez samego urwisa ;))) A zresztą, co mi tam… – stary już jestem ale uważam że mamy w rynku niewykorzystany pręgierz i czas o nim pomyśleć. Niech nie stoi bezczynnie 😉

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Pewną”Część” społeczeństwa nożna by przesiedlić na wysypisko śmieci. I chyba czuliby się tam jak u siebie. Mogliby tam bez skrupułów robić i śmiecić pod siebie, niszczyć co stanie na drodze. Coolturnyj narod!Czy to wpływy karków wandali rzeziMieszka1, Mongołów Tatarami zwanych Rusów, Rusinów czy Ruskich? Czy może postzwierzęce , niewykorzenione w procesie „wychowania” atawizmy?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.