Tylko czekać na gryzonie…

Mieszkanka zgłasza miejsce do rubryki „MINUS”. Na kubły przy ulicy Młyńskiej zwracamy uwagę kolejny raz. – Taki stan utrzymuje się od ubiegłego tygodnia – pisze Magdalena. – Nikt nic z tym nie robi, nikomu to nie przeszkadza… Tylko czekać, aż pojawią się jakieś gryzonie. Cała Młyńska wyrzuca tam śmieci, ale po co to ogrodzić?


Coś w naszym powiecie Cię irytuje, denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/ – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (17)

 1. Najwiecej balaganu robia zlomiarze !!! To samo robia na ul.Koscielnej !!! Rozrywaja worki w poszukiwaniu „skarbow” …. Nie wspominajac co dzieje sie wieczorami – chodza sikaja pod smietnikami albo pod budynkami mieszkalnymi – sciany mokre i smierdzace od moczu. Ani jednego patrolu policji lub strazy miejskiej !!! Na placu zabaw porozvijanr butelki. Pewien zlomiarz w bialy dzien zdjal majtki i zalatwil na placu zabaw obok drzewa swoje potrzeby ( nie te plynne ) . Gdzie jest policja ? Gdzie jest straz miejska ?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Mieszkaniec

  Śmieci z kubłów są codziennie (nawet częściej niż raz na dobę) wywalane na ziemię i przekopywane przez „poszukiwaczy skarbów”. Tu jest główny problem. Jedyne wyjście to ogrodzenie tego śmietnika, a jeszcze lepiej urządzenie śmietnika zagłębionego w gruncie – podobno były takie plany, ale „konserwator się nie zgadza”. Niemoc.

  Który z kandydatów na burmistrza obieca nam dobrą zmianę?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Trzeba zrobić porządek

  ,, ….. Taki stan utrzymuje się od ubiegłego tygodnia – pisze Magdalena. – Nikt nic z tym nie robi, ….. ”

  P.s.

  Edit
  Ten ,, porządek” jest widoczny już od przeszło roku.

  https://gazeta-olawa.pl/informacje/64661-brudno-glownie-wokol-kublow/

  UM ( jak widać – link wyżej) stara sie jak może ….. hiiiii
  …..
  BLD nie ogarnia tematu , a nasz kochany konserwator od zabytków focha strzelił i nie pozwala zagrodzić wiatą tego bajzlu.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Trzeba zrobić porządek

  ,, Tylko czekać na gryzonie… ”

  Proponuję zmienić treść artykułu na :
  ,, Tylko czekać na wieśniaka jak znowu naśmieci ….. ”

  P.s.
  08.09.2018 r. sobota godz.7.30 dwóch panów robi ład i porządek na śmietnku i w jego obrebie.

  Godz.16.30 tego samego dnia

  https://zapodaj.net/6f4375591df31.jpg.html

  https://zapodaj.net/f93331b611c31.jpg.html

  …. oszczanej wersalki kloszardy nie przyniosły , wiec proszę Ich omijać szerokim łukiem.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. Wersalkę przyniosły osoby z kamienicy gdzie mieści się salon p. Szalińskiej. Jakiś czas temu przed oknami od podwórka, koło karuzeli zostawili na samym środku materac! W środę (05.09) łopatami sprzątali obok śmietników, ale koło kosza bez dna na wprost Probusa cały syf, masakryczna ilość petów została haha. Jeżeli gniazdo śmietnikowe nie zostanie w końcu zabudowane to będzie walka z wiatrakami. Tylko oby osoby, które należą do tego gniazda chciały zamykać na zamek bramkę (o ile się doczekamy zabudowania). Notorycznie podjeżdżają samochody i wywalają wory śmieci. Ok. północy praktycznie codziennie podjeżdża auto i wyrzuca szklane butelki robiąc przy tym ogromny hałas!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.