Studzienki i hałas. To przeszkadza mieszkańcom

Zgłoszenie do rubryki „MINUS”. Robert pisze w imieniu mieszkańców kamienicy przy ul. Chrobrego 72a, wieżowca – Chrobrego 130-128, 77-79.  Takiego maila wysłał do redakcji i do zarządcy drogi (4 czerwca i 24 lipca) . „Zwracam się z prośbą o pilne naprawienie zjazdu z mostu na rzece Odra i zaniżonej studzienki oraz nierównego asfaltu w tym miejscu (zjazd z mostu po stronie skrzyżowania Oleśnicka-Chrobrego-Rybacka). Z powodu nierówności w godzinach nocnych występuje bardzo głośny hałas od pojazdów zjeżdżających z mostu, bardzo słyszalny nawet przy zamkniętych oknach. Zgodnie z e-mailem przesłanym 04.06.18 ponownie zwracam się z prośbą o regulację zapadniętych studzienek na państwa drodze numer 396 w Oławie od zjazdu z mostu na rzece Odrze ul. B. Chrobrego w stronę miasta (do wysokości domu handlowego Kwadraciak). W godzinach nocnych i porannych tiry poruszające się ta drogą wywołują ogromny hałas wjeżdżając w zapadnięte studzienki kanalizacyjne oraz nierówną nawierzchnię.
***Coś w naszym powiecie Cię irytuje, denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników

Kategoria artykułu: Minus

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (10)

  1. Po prostu Polak

    To są konsekwencję mafijnych układów po PRLowskich. Stare łyse dziadki, które kiedyś siedziały w zarządach dróg dzisiaj zarządzają firmami, które te drogi teraz robi.
    Ze stanu jakości budowanych lub remontowanych dróg powinien być rozliczony starosta. Ponieważ ów jegomość pracował niegdyś w zarządzie dróg więc powinien znać temat od podszewki, ale on zamiast fachowej wiedzy używa kolesi bo to on ma ręku władzę i od niego teraz zależą pewne decyzje. Ale on ma rączki czyste bo w formie przetargu wyłonił najtańszego, z tym, że jak widać po naszych drogach tanio to nie zawsze dobrze. Wielu z nas zastanawia się dlaczego rok, dwa, trzy po gruntownym remoncie ulic 3-go maja lub chrobrego stan drogi jest w gorszej kondycji niż ciąg ulic na drodze krajowej, która z pewnością jest mocniej eksploatowana. A no dlatego, że drogi lokalne od lat robi po taniości jedna i ta sama nieudaczna firma PRDiM Brzeg, która w moim odczuciu po pierwszej spartolonej robocie nie powinna być dopuszczana do następnych przetargów. Zapytacie czy to przypadek? Otóż nie! Bo w tej firmie jako pracownik nadzoru pracuje syn pana starosty, więc to jest ważniejsze niż to na ile i jak są budowane i remontowane nasze drogi.
    Swoją drogą panie Rolfie Michałowski jak ma Pan czas polecam wystosować zawiadomienie do prokuratury i NIKu na tego kto te drogi odbiera i na tego kto na te drogi pozwala.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.