To denerwuje kierowców!

To, że w Oławie w godz. 14.00 – 17.00 trzeba uzbroić się w cierpliwość, kierowcy wiedzą doskonale. Ale do tego doszło coś, co naprawdę wielu skutecznie wyprowadziło z równowagi. Ogrodzona studzienka kanalizacyjna powoduje w godzinach szczytu ogromne utrudnienia. Kierowcy skarżą się, że w piątek po godzinie 14.00 korek sięgał od mostu (okolica sklepu Lidl) do dworca PKS. – Aby bezpiecznie przejechać przez most auta jeżdżą wahadłowo, a to powoduje duże korki – denerwuje się kierowca i zgłasza to do naszej rubryki MINUS. – Czy naprawdę nie można było tej studzienki naprawić od razu, tylko zostawiać na kilka dni?!  ** Coś w naszym powiecie Cię irytuje, denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!

Fot. Agnieszka Herba

Kategoria artykułu: Minus

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (10)

 1. Może nie zauważyliście, ale tam już była dziura, wiec studzienkę poprawiono i zabetonowano. Beton musi wiązać co najmniej 7 dni, trzeba się z tym pogodzić.
  To powinien być „plus” że naprawiono studzienkę. Jej lokalizacja jest niestety taka, że musi być ruch wahadłowy.
  Zmieńcie rubrykę na „plus”!!!!!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Marian, nie traktuj internautów jak analfabetów i amatorów, z czym mają się niby pogodzić? zwężeniem krajówki na tydzień w centrum miasta? na świecie inaczej się załatwia takie problemy , i nie pisz że beton 7 – dni – są betony osiągające wytrzymałość znaczne szybciej i nawet pod wodą. Jak się robi beton słabszy – to pisz że trzeba czekać.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Oczywiście, że studzienki nie można naprawić od razu. Bo trzeba to zrobić dobrze (na szczęście) i najtaniej (no trudno). W dodatku ktoś to musi zrobić (ktoś odpowiedni – niestety często z przetargu / najtańszy).
  A czy trzeba było czekać, aż sie zapadnie – to zupełnie inna kwestia.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Korek ciekawa teoria betonu. Wiesz jakie tam panują obciążenia? Pojazdy mogą ważyć prawie 60 ton.
  Generalnie betony wiążą 28 dni, tak mnie uczyli. 7 dni to musi być super beton aby osiągnął minimalną wytrzymałość.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.