Bez skrupułów i bez wstydu…

Czytelnik podsyła zdjęcie do naszej rubryki MINUS. – Na starym torowisku przy szkole na 3 Maja ktoś zrobił sobie wysypisko – pisze w mailu.

Ten ktoś powinien zapłacić za to wysoki mandat i posprzątać.

 

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (6)

  1. Ludzie przecież to wina żuli, widać rozebrany sprzęt AGD wyciągnął to co sprzeda na złomie resztę zostawił, to samo robią z telewizorami, a latem zaczną jeszcze opalać kable na koszarach, sama przechadzka koło fontanny na 3 maja daje dużo do myślenia, przesiadujące sztajfy wiecznie walające się butelki, zule sikający pod drzewami gdzie 20m dalej jest płac zabaw dla dzieci. Starsi ludzie boja się tamtędy chodzić bo co rusz któryś z nich zaczepia i prosi o pieniądze by później kupić nalewkę w sklepie obok. Dziwie się zd jeszcze nikt się za to nie zabrał, lepiej wstawić na odcinku chodnika na przeciwko kwadraciaka więcej śmietników niż jest w centrum i wyremontować dom cudów na Zwierzyńcu niż zrobić porządek z pijakami tam gdzie chodzą dzieci do szkoły brak słów

    Zgłoś naruszenie regulaminu

    Komentarz
  2. Zapraszam na Zwierzyniec. Piaski, wały na Odrą zarówno od strony elewatorow, jak i elektrowni wodnej. Pozdrawiam przy okazji wędkarzy, którzy nie raczą po sobie posprzątać nad sama wodą. Puszki, flaszki, pety, opakowania po fajkach.

    Zgłoś naruszenie regulaminu

    Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.