reklama

Zniszczone od fajerwerków

Dzień przed Sylwestrem ktoś zniszczył świąteczną dekorację znajdującą się w Rynku. Ozdoby umieszczone przy dużej choince spłonęły od fajerwerków. Urząd Miejski w Oławie zgłosił sprawę policji.

Fot. UM Oława

Kategoria artykułu: Minus

reklama

Komentarzy (8)

 1. A to nie jest pod siedzibą straży miejskiej? Ale przecież dzielni strażnicy mieli wtedy wolne, jak w każdy weekend i każdy wieczór.

  Komentarz
 2. Szkoda, bo jeszcze ich nie widziałem świecących. Nie żebym nie próbował. Pierwszego dnia Świąt, wieczorem, wybrałem się z żoną na spacer, aby pooglądać te miejskie podświetlane ozdoby świąteczne. Ku naszemu zdziwieniu żadna z nich (z wyjątkiem szopki) nie była oświetlona. Po co zatem tyle hałasu przed świętami i hejtowania, skoro w najważniejszym momencie wyłącza się oświetlenie!!! Nikogo nie podejrzewam ani nic nie sugeruję, ale może znalazł się ktoś, kto swoje niezadowolenie wyraził w taki, a nie inny sposób (ja zrobiłem tylko kilka zdjęć, szkoda, że nie w pełni oddających świąteczną atmosferę).

  Komentarz
 3. Myślicie ze znajda sprawcow bo ja w to watkie pewno monitorig nie dzialal jak zawsze. A zreszta po co ten monitorig jak idziesz zglosisz szkole to jeszcze cię straznik wysmieje i udzieli madrej porady hahaha

  Komentarz
 4. to sie zapalilo od niesprawnej elektryki a nie od petard.Sam widzialem, najlepiej na petardy zwalic.skurkowancy

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.