Szkoda słów, potrzebny wysoki mandat!

MINUS

 – Kolorowa lawina śmieci i ludzkiej bezmyślności stacza się z brzegu wprost do niewielkiego strumyku, płynącego w pobliżu Ścinawy – mówi czytelnik, który zadzwonił do redakcji oburzony tym, co zobaczył

Pojechaliśmy sprawdzić, czy jest się czym denerwować. Rzeczywiście, ten widok wyprowadza z równowagi. Miejsce znajduje się obok pola przy głównej drodze, prowadzącej do Ścinawy – zjazd w polną drogę tuż przed mostkiem. Przydałby się wysoki mandat z nakazem posprzątania tych śmieci.

Aż oczy bolą, ale jak wiadomo głupota nie boli, więc ten, kto to zrobił, pewnie nie ma wyrzutów sumienia

(AH)

Kategoria artykułu: Minus

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (2)

  1. Miało być inaczej ale lokalna władza spaprała organizacje wywozu śmieci. Ja mam ochotę wysypać im śmieci pod urzędem takie trzymane przez dwa tygodnie. W te upały w 3 dni robactwo pojawia się nie wiadomo skąd. Dzwoniłem do sanepidu ale oni że już dawno upominali starostwo że raz na dwa tygodnie wywożenie to za mało ale kto podskoczy władzy ? Chyba trza wyżej z tym iść. A może media porusza ten temat ?
    Jeszcze gorzej jest z dużym gabarytem. Dowiedziałem się od sąsiada że było nie dawno. Na pytanie w urzędzie polecono mi czytać komunikaty na tablicy w urzędzie bo tam oni ogłaszają kiedy. Chodzi ktoś codziennie do urzędu na tablice żeby się dowiedzieć co na jego ulicy się dzieje ? Sołtys nie może raz na pół roku wsadzić do skrzynki informacje ?
    Nic nie usprawiedliwia śmieciarza z pod Siedlec ale odrobina woli i chęci z urzędu i można byłoby zmarginalizować zjawisko.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.