Sezon rozpoczęty

Oława MINUS

W ubiegłym roku pisaliśmy o tym, że na Lipowej dość często można natknąć się na ślady po tych, którzy wracają z imprezy nad Oławką. Czytelniczka zgłasza, że znowu się zaczęło

– 30 kwietnia słyszeliśmy, jak młodzież wieczorem wracała znad rzeki – mówi. – Sezon został oficjalnie rozpoczęty. Niedaleko leżały też puste butelki po alkoholu. Proszę o umieszczenie zdjęcia w gazecie i uczulenie straży miejskiej na aktywność młodzieży nad rzeką. To zdjęcie przedstawia płot naszej sąsiadki, który został zniszczony.

*
Mieszkańcom przypominamy, że sami mogą „uczulać” straż miejską, dzwoniąc pod numer 986 lub bezpośrednio do patrolu 601 146 905.

(AH)

Fot. arch. Czytelniczki

archiwum (68)

Kategoria artykułu: Minus

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (6)

  1. Straż miejska działa tak samo jak straż gminna! Jak zgłaszam że nielegalnie wywożą śmieci na teren starej piaskowni w Bystrzycy to mi odpowiada że przyjadą jutro sprawdzić bo dziś mają kontrolę radarową z policja! Tak to wygląda a wójt twierdzi że tych śmieci tam nikt nie wywozi i nic z tym nie robi bo nie ma problemu! Teren po starej piaskowni jest przeznaczony pod budowę ten kto kupi to się zdziwi jak zacznie kopać.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.