Szkło, śmieci czyli odpoczynek nad rzeką

– Tak wygląda miejsce, gdzie latem dzieci pływają a zimą chodzą z rodzicami karmić kaczki. Szkoda tak ładnych miejsc. Czy park,czy rzeka wszędzie królują oławscy żule! – pisze Czytelniczka.

20160303_092254

20160303_092300

Kategoria artykułu: Minus

Tagi: , , , ,

reklama

Komentarzy (7)

  1. Ciekawe jak te butelki tam się znalazły. Postawienie policjanta na każdym rogu nic nie zmieni. Te butelki przynieśli ludzie którzy kiedyś się tam kąpali i karmili kaczki. Później ich dzieci tam będą chodzić się kąpać i karmić kaczki, a jak dorosną będą….. Cykl natury jest bezlitosny i trwa, a pałą tego się nie zmieni.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  2. Dlaczego nie reaguje na ten stan rzeczy Straż Miejska, której zadaniem jest pilnowanie ładu i porządku publicznego, jeżdżą po tym rejonie i nic nie widzą, może by tak czasami wysiedli z radiowozu i przeszli się po wale rzeki to może udało by się im coś zauważyć?

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  3. A znajdźcie mi tu choć jeden kubeł na śmieci. Nie bronie tu tych co zostawili po sobie ten bajzel, ale oddajmy prawdzie prym. Tyle pieniędzy poszło z naszych podatków na rewitalizacje parku, wałów a podczas każdej imprezy na miasteczku wały zamieniają się w miejskie toalety. Nie powiem już o tym że śmieci pozostały od sylwestra, bo miłośnicy fajerwerków zapomnieli o nich. I tak nasza Oława tonie w śmieciach. A wystarczy aby jeden z drugim pomyślał o tym że dziś tu naśmieci, nasiusia, a jutro przyjdzie w to miejsce ze swoim dzieckiem. I co fajnie tak???

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.