Komentarzy (29)

 1. E tam rasizm, zwykły wandalizm i bazgroły gówniarzy, jakich pełno. Gazeta idzie z trendem tvnu, wyborczej i innych śmieci w myśl panującego globalnego ogłupienia? Szukanie sensacji na siłę, aby wpis dodać, bo trzy zdania ze zdjęciem, to nawet nie artykuł.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Drogi "God"

   Jestem spokojny i nie muszę się opanować. A gazeta zwyczajnie wie, jak wyłapać sensację samym tytułem i przyciągnąć zainteresowanie czytelników. Dziennikarski stary chwyt. Nie, nie ma pochwalać, ale wystarczy napisać „wandalizm w centrum miasta”, a nie na wstępie od rasizmu, aby tylko uwagę przyciągnąć, bo temat nielegalnych imigrantów na topie. Z resztą nawet nie ma o czym pisać, bo takie bazgroły powstają co chwila przez gówniarzy, którzy nawet nie ogarniają o co chodzi w tej top szopce z nielegalnymi imigrantami.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Ja bym napisał: Jedzac kebaba wspierasz Araba. Ale ten ćwiek co to napisał to patologiczny , wyuzdany , analfabeta i pewnie sam się tam stołuje . Wiec ćwieku niech ci mamusia nagotuje pierogów i zastanów się następnym razem nad swym postępowaniem. POZDRO PATOLOGIO

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Jestem rasistą i jestem z tego dumny. Wy politycznie poprawni popaprańcy 🙂 Ciekawe kiedy zmienicie zdanie ? :d pewnie będzie dla Was już za późno, a Wasze córki i żony zostaną zgwałcone w ramach wprowadzania multi – kulturowości.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Jak Arabowie gwałcą, obmacuję, ucinają głowy, okradają i kierują swoją nienawistną ideologię wobec białych zwaną islamem to nie jest to rasizm? Ale nie słyszałem aby ktoś w Europie/Polsce jakiegoś śniadego albo czarnego o rasizm oskarżał!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Agnieszka Herba

   Jaki artykuł? To zaledwie zdjęcie z podpisem zamieszczone w rubryce MINUS, w której publikujemy zdjęcia przedstawiające różne m.in. denerwujące lub dziwne sytuacje. Proszę zerknąć co znajduje się w tej rubryce: http://www.gazeta-olawa.pl/kategoria/minus/ Niezrozumiałe są opinie, że gazeta szuka sensacji, zamieszczając pobazgraną budkę z kebabem… Jaka to sensacja? To akt wandalizmu, który należy potępić. Ten temat nawet nie jest zmieszczony wśród głównych informacji na czołówce portalu.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. mieszkałem w Laskowicach 26 lat i byłem z tego dumny … teraz od czasu do czasu odwiedzam rodzinne miasteczko i stwierdzam, że schodzi na psy … pisząc „psy” mam na myśli patologiczne zachowania młodzieży i podrostków … dragi zrobiły swoje na osiedlu … ten napis też czytałem tydzień temu i przyznam, że pierwszą myślą było: co za kretyn to pisał …
  drugi kretyn napisał o tym w gazecie … swoją drogą

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.