Śmietnik nad rzeką

– MINUS

Oława    Resztki po imprezie

Krajobraz nad rzeką, niedaleko oławskiego dworca PKP, przypomina śmietnisko. Wszędzie porozrzucane puszki i butelki po alkoholu, plastikowe torby i wiele innych odpadów. Zakończenie ulicy Cichej to popularne miejsce spotkań młodzieży, która najwyraźniej nie potrafi po sobie posprzątać. Śmieci leżą przy brzegu Oławki, inne trafiły na cmentarz żydowski. W pobliżu można znaleźć nawet… znak drogowy.

min3

(PT)

Kategoria artykułu: Minus

Tagi: , , , ,

reklama

Komentarzy (7)

 1. Wszyscy wiedzą, że młodzież często urządza tam nocne imprezy. Może nasza kochana policja zajrzałaby tam co jakiś czas? Np w przerwie między urządzaniem orszaków ślubnych albo dekorowaniem się nawzajem orderami za owocną służbę :))))

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Mogłyby tam zajrzeć nasze równie dobrze działające służby oczyszczające miasto? Ponadto dlaczego nie zajrzy tam Straż Miejska, skoro tak dobrze działa i jest taka niezbędna? Może dlatego, że jak trwają tam imprezy to wszyscy strażnicy smacznie śpią.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Nie tylko koło kowala, nad Oławką za stadionem w cieniu rosnących tam dębów towarzystwo raczy się alkoholem od rana do
  późnej nocy. Zostawiają nie tylko butelki, kartony po pizzy, opakowania po chrupkach, ale także mówiąc delikatnie KUPKI pod płotami mieszkających tam ludzi. Nie wspomnę o wrzucanych do wody kapslach czy butelkach. W innych krajach grozi za to wysoka grzywna, a u nas jest to bezkarne.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.