Bezpieczniej na niby

Tydzień temu czytelnik przesłał do redakcji zdjęcia mężczyzn, pracujących na dachu bez żadnych zabezpieczeń. Artykuł ukazał się na portalu i w papierowym wydaniu „Powiatowej”. Po tym coś się zmieniło. Panowie postanowili, że będą przestrzegać zasad BHP, ale na niby…  Czytelnik przekazał kolejną serię zdjęć z ulicy Sportowej i krótki komentarz: „Dzisiaj (3 lipca) pojawiły się szelki bezpieczeństwa, niestety nie są poprawnie używane. Nie założone taśmy udowe,
szelki nie są zapięte, poza tym panowie nie są do niczego przypięci, więc ich stosowanie jest bezcelowe. I jak widać szelek nie wystarczyło dla wszystkich…”

dach2

 

dach3

 

Kategoria artykułu: Minus

Tagi: , , , , ,

reklama

Komentarzy (4)

  1. Wiec to jest sprawa tych Pnów skoro tak wola.Ale pisali w gazecie Oławskiej,ze sa upały i umiescili w paru miejscach Oławy zimny prysznic i niby na Sobieskiego ja tam nie widziałam a zdjecia to chyba były z tamtego roku bo w tamtym roku jak najbardziej był prysznic.Po co taka sciema?

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  2. Nie wiem jakiego szkła (sprzętu foto) użył czytelnik zdjęcia są zaskakująco dobrej jakości, wnioskując po topografii wykonane z odległości co najmniej 300 metrów. Nie jest to emeryt siedzący z tanim aparatem w oknie lecz osoba która dysponuje zaawansowanym sprzętem i potrafi go użyć. Co do tematu jak najbardziej popieram postawę, bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze należy wytykać takie praktyki i wiedzmy że to nie jest wina pracowników lecz właściciela firmy, że nie zapewnił im właściwych środków ochrony.
    JESZCZE RAZ SZACUNEK ZA ZDJĘCIA

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.