To już oławska plaga

Na początku września publikowaliśmy zdjęcia kontenera z ulicy Zacisznej. Odzież była porozrzucana dookoła. Czytelniczka skarżyła się, że rzeczy mokną od kilku miesięcy, a telefon do firmy, która jest właścicielem pojemnika na odzież, nie przyniósł efektu. Tymczasem każdego tygodnia inni czytelnicy zwracają uwagę na problem innych kontenerów, wokół których jest pełno ciuchów… To kolejne zgłoszenie. Agnieszka zrobiła zdjęcia kilku pojemników. – Przedstawiam wielki minus naszego miasta – pisze do redakcji. – To już zaczyna być oławska plaga. Zdjęcia wykonane w trzech miejscach w promieniu 1 kilometra! Zbiorniki znajdują się przy ul.Sikorskiego oraz ul. 3 Maja – w dwóch miejscach.

Podobna sytuacja jest na Sportowej w pobliżu stadionu.

Czy wreszcie ktoś zrobi z tym porządek?

Poniżej zdjęcie z ulicy Zacisznej przesłane przez inną mieszkankę.

Coś w naszym powiecie Cię irytuje denerwuje, przeszkadza? Wyślij zgłoszenie do rubryki „MINUS” na [email protected] lub przez wiadomość prywatną na naszym profilu: https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/ – to rubryka tworzona przez naszych Czytelników!

Kategoria artykułu: Minus

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (4)

 1. Niestety tak jest wszędzie aż żal patrzyć jak mokną i niszczeją.
  Osoby znajdują sposób aby wyjąc rzeczy z pojemnika czy otworzyć go i wybrać coś dla siebie a pozostałe zostawiają na ziemi. Można też zauważyć dzieci, które nie dostają do półki i zostawiają na ziemi.
  Mamy pretensje do innych, wielu z nas zostawia obok, nie da się otworzyć półkę-pełno jest rzeczy w środku i nie można ją podnieść.
  Jeżeli są rzeczy w bardzo dobrym stanie to można oddać do Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Oławie, które mieści się w podwórku obok szkoły muzycznej.
  Jest wiele potrzebujących na taką bardzo dobrą odzież, która Stowarzyszenie przekazuje bezpłatnie i nie trzeba byłoby jej dawać do pojemników.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Stary wróbel

  A wiecie kto to robi? Cyganie albo im podobni. Osobiście kilka razy widziałem jak głównie w nocy stary facet wkłada dzieciaka 6 może 7 lat do środka pojemnika przez otwór wrzutowy a ten mały że środka pakuję mu wszystko do tej zapadni a stary wyciąga to wszystko na zewnątrz. Potem mały sam wlazi ponownie do zapadni a stary go wyciąga na zewnątrz. Niesamowite jak te dzieciaki są WYTRESOWANE!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.