ŻABSON wystąpi na LETNIM PARTY!

Dziś informowaliśmy, kto wystąpi na oławskiej Majówce i Dniach Koguta (TUTAJ). Centrum Sztuki zdradziło też, kto będzie gwiazdą LETNIEGO PARTY!

Na największą miejską imprezę na zakończenie lata zapraszamy 7 września. Nie zabraknie Holy Festival, który w ubiegłym roku cieszył się dużą popularnością. Organizatorzy Holy Festival wpisali już Oławę do swojego kalendarza imprez, dlatego w ich imieniu zapraszamy na oławskie “Miasteczko”. Na scenie jako główny artysta wystąpi raper Żabson. O kolejnych wykonawcach poinformujemy wkrótce.

ŻABSON – właściwie Mateusz Zawistowski (rocznik 1994) to popularny raper, który stał się idolem nastolatków dzięki swoim utworom takim jak: Księżniczki, Koperta, TRAPOLLO i Bingo. Swój pierwszy, debiutancki minialbum zatytułowany “NieKumam” wydał 14 marca 2015 roku. Drugą Epkę zaprezentował już rok później. 23 lutego 2018 wydał swój debiutancki album studyjny, zatytułowany “To Ziomal”. Wydawnictwo dotarło do 3. miejsca OLiS. Żabson współpracował między innymi z Borixonem, Quebonafide, Białasem, Solarem czy Sitkiem. W 2018 roku uczestniczył wraz z Pezetem, Sitkiem i Sokołem w Projekcie Tymczasem.

Źródło Centrum Sztuki

Kategoria artykułu: Kultura

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (2)

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.