Napalone nosorożce, czyli „Goło i wesoło”

Oława. Kultura. Teatr Gudejko w Warszawie oraz Centrum Sztuki w Oławie zapraszają na dwa spektakle „Goło i wesoło”, które odbędą się 29 listopada o godz. 17:00 i 20:00 w Ośrodku Współpracy Europejskiej „Odra”
Komedia autorstwa Stephena Sinclaire`a i Anthony`ego McCartena zawojowała cały świat, nie schodząc z afisza od nowozelandzkiej prapremiery w 1987 r., święcąc sukcesy w USA, Kanadzie, Anglii, Francji, Niemczech, Australii, Ameryce Południowej, krajach skandynawskich i – obecnie – Rosji. Spektakl wszędzie przyjmowany jest z entuzjazmem, zarówno przez publiczność, jak i krytyków teatralnych.
Akcja „Goło i wesoło” dzieje się w Polsce, w Tomaszowie Mazowieckim. Kilku bezrobotnych będących zupełnie bez pieniędzy i bez perspektyw, wpada na pomysł, aby założyć grupę striptizerów o nazwie „Napalone nosorożce”. Oglądamy jak nasi bezrobotni próbują opanować trudną sztukę publicznego rozbierania się, początkowo w swoim gronie, następnie podczas przesłuchania w jedynym klubie w mieście o nazwie” Eden”.
***
Bilety w cenie 90 zł – do nabycia w kasie „Odry” oraz przez stronę www.kultura.olawa.pl.

(kt)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.