Z kochanką do SPA

Centrum Sztuki zaprasza na spektakl „SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw”

Nie każdy kierownik hotelu ma okazję gościć tajemniczego prezesa, czyli szefa wszystkich szefów, od którego zależy być albo nie być hotelu, którym kieruje. Taka szansa trafia się Hubertowi, kierownikowi hotelu w Zakopanem, który od miesięcy przygotowuje się na tę jakże ważną wizytę.

Splot niefortunnych zdarzeń i góralska gwara sprawiają, że najwyższy rangą dostojnik trafia do pokoju, w którym nic nie wygląda tak, jak powinno. Mimo że widok z okna jest na Giewont, uwagę prezesa przykuwa coś zupełnie innego…

Nie wszystko jednak jest stracone, ponieważ prezes pożyteczne połączył z przyjemnym, zapraszając do hotelu kochankę, nie mając pojęcia o tym, że żony też czasem robią niespodzianki.

Brawurowa gra aktorska, klimat zakopiańskiego hotelu i przezabawne dialogi gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Spektakl w Ośrodku Współpracy Europejskiej „Odra” będzie można zobaczyć 18 lutego. Bilety kosztują 85 zł (normalny) i 65 zł (ulgowy). Można je kupować w kasie „Odry” oraz przez stronę www.kultura.olawa.pl.

(kt)

Kategoria artykułu: Kultura

Tagi: , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.