Kabaret Paranienormalni. Biletów coraz mniej

Jelcz-Laskowice Kultura

Majówkowe koncerty to nie wszystko! 5 maja w Centrum Sportu i Rekreacji wystąpi kabaret „Paranienormalni”
Kochają bawić ludzi i robią to nieprzerwanie od 2004 roku, kiedy to Igor spotkał Roberta. To właśnie wtedy w ich głowach pojawiła się myśl o stworzeniu duetu, który odmieni polską scenę rozrywkową – i tak się właśnie stało! Z tym, że od dłuższego czasu ten duet to tak naprawdę tercet. Nie licząc oczywiście całego szeregu kultowych postaci – Mariolki, Kryspina czy Jacka Balcerzaka. Bohaterami tej krótkiej opowieści są oczywiście!

Kabaret przedstawi w Jelczu-Laskowicach program „Pierwiastek z Trzech”, a w nim wszystko co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energia Michała. Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego! To program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze „Paranienormalnych”. Relacje międzyludzkie, sport i zdrowy tryb życia, polska służba zdrowia, ucieczka z więzienia – to wszystko zostanie przez nich przedstawione.

Na najwierniejszych fanów czekają za to nowe perypetie znanych postaci, dzięki którym „Paranienormalni” stali się popularni. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii.

Artyści nakreślili pierwszy tom swojej kariery, obchodząc 10-lecie. Teraz czas na zupełnie nową, odsłonę i część drugą sagi o Igorze, Robercie i Michale. Jeśli szukasz wzoru na niepowtarzalny wieczór, śmiech do łez i zaraźliwą energię płynącą ze sceny, wynik jest tylko jeden i wynosi „Pierwiastek z Trzech”. Bilety kosztują od 60 do 80 zł. Można je kupować w CSiR oraz przez stronę www.paranienormalni.com. Do każdego biletu cip zostanie dołączona płyta dvd „Mariolka prawdę Ci powie” z autografami kabareciarzy.

(kt)

Kategoria artykułu: Kultura

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (1)

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.