Ostatnia szansa dla przyszłych filmowców

Oława Kultura

Masz pomysły na projekty filmowe? Masz nieograniczoną wyobraźnię? Centrum Sztuki ma coś dla ciebie! Do 30 września trwają zapisy na zajęcia w pracowni filmowej

Warsztaty będą się odbywały raz w tygodniu, we wtorki. Od 15 września można się zapisywać w Ośrodku Współpracy Europejskiej „Odra”. Poprowadzi je Michał Pawliszewski we współpracy z Grzegorzem Czachorem.

Pawliszewski to muzyk, montażysta i operator. Zapraszany na czołowe festiwale muzyczne w Polsce, takie jak T-Mobile Nowe Horyzonty, Off Festival czy CokeFestival. Współpracował przy klipach wielu znanych artystów a z oławskim Centrum Sztuki zrealizował projekty „80`ława” i „Powroty”.

Czachor, który na zajęciach będzie się pojawiał gościnnie, przez dwadzieścia lat działalności zrealizował ponad 600 sesji nagraniowych. Pracował dla takich wydawnictw jak: Pomaton EMI, Music Corner Records, Sony Mysic Poland, Koch International Poland, Black Flames Productions, Biodro Records, Luna Music i inne. Udźwiękowił dziesiątki programów telewizyjnych, filmów oraz teatrów telewizji dla TVP i Polsatu. Wyprodukował wiele prezentacji multimedialnych oraz nagrał pół tysiąca reklam, emitowanych we wszystkich znanych mediach w Polsce.

Projekt wyposażenia Pracowni Filmowej dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz z budżetu miejskiego.

(kt)

pascal4

Kategoria artykułu: Kultura

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.