Włoskie przeboje na Dzień Matki! Wygraj wejściówkę

Chcesz zrobić prezent mamie lub sama jesteś mamą i masz ochotę na chwilę rozrywki 24 maja o godz.18.00? Wystarczy, że polubisz nasz profil na facebooku (jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś) https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/, publicznie udostępnisz informację o tym wydarzeniu i w komentarzu na naszym facebookowym profilu napiszesz „Chcę wejściówkę od www.gazeta.olawa.pl” W konkursie mogą brać udział również panowie, ale w przypadku wygranej – bilet muszą przekazać kobiecie.Konkurs trwa do 16 maja!

KONKURS ZAKOŃCZONY. OSOBY, które są widoczne na poniższych obrazkach, otrzymują wejściówki na koncert. PROSIMY te osoby o kontakt w wiadomości prywatnej przez nasz profil na facebooku https://www.facebook.com/WiadomosciOlawskie. Napiszcie do nas wiadomość, a my poinformujemy jak odebrać bilety. Przypominamy, że na koncert będą wpuszczane tylko kobiety.

zwy1

zwy2

Organizatorem koncertu jest Miasto Oława

Koncert największych włoskich przebojów w wykonaniu wokalisty Thomasa Grotto wraz z zespołem. Wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona), dedykowany wszystkim mamom z okazji ich święta.

Utalentowany wokalista zyskał w Polsce popularność dzięki udziałom w „Szansie na sukces”, udziałowi w programie „Śpiewaj i walcz”, występom w MTV. Dwukrotnie brał udział w koncercie laureatów w Sali Kongresowej, gdzie śpiewał utwory z repertuaru Patrycji Markowskiej i Skaldów. W 2012 roku był finalistą popularnego talent show X Factor.

Wstęp wolny (ilość miejsc ograniczona) – informacja o wejściówkach w Centrum Sztuki w Oławie, tel. 71/735 15 75 lub [email protected] Szczegóły również tutaj: http://www.kultura.olawa.pl/wydarzenia/koncert-z-okazji-dnia-matki/

dzien_matki

Kategoria artykułu: Kultura

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.