Najpiękniejsza majówka. FOTO

Ewelina Jędrys z Minkowic Oławskich zdobyła tytuł „Miss Polonia Oława” i zakwalifikowała się do kolejnego etapu konkursu „Miss Polonia”

Najpiękniejsza majówka
Oława:

Finał oławski zorganizowano 2 maja na Wielkiej Majówce. Ta gala była główną atrakcją imprezy i zwieńczeniem miesięcznych przygotowań. Osiem finalistek, które  wybrano podczas  castingów przez kilkanaście tygodni ćwiczyło poruszanie się na scenie, choreografię i sztukę prezentacji, pod okiem Moniki Ratkowskiej i Beaty Nawrot z agencji artystycznej „Maroka”. Dziewczyny były także na kilkudniowym zgrupowaniu w Kudowie Zdroju, uczestniczyły  w sesjach fotograficznych oraz w filmowaniu, co zaprezentowano podczas Wielkiej Majówki.

Kandydatki do tytułu miss oceniała komisja – burmistrz Oławy Franciszek Październik, powiatowy komendant policji Jacek Gałuszka, dyrektor Ośrodka Kultury Marek Rostecki, Monika Ratkowska z „Maroka”, przedstawiciele biura „Miss Polonia” oraz Rozalia Mancewicz, obecna miss Polonia. Jury zwracało uwagę na wygląd, prezentację, sposób chodzenia i wypowiedzi. Finalistki pojawiły się na scenie cztery razy. Na początku przedstawiały się, później tańczyły w strojach sportowych i  kąpielowych. Wystąpiły także w sukniach wieczorowych. Odpowiadały na pytania, np o najważniejsze osoby w życiu, plany na przyszłość i gdzie pojechałaby w podróż życia.

Miss publiczności została Monika Strużyńska z Oławy, I wicemiss Małgorzata Mesjasz ze Ścinawy Polskiej, a II wicemiss – Agnieszka Adamska z Jelcza-Laskowic. Najważniejszy tytuł – „Miss Polonia Oława 2011” zdobyła Ewelina Jędrys z Minkowic Oławskich. I wicemiss została Katarzyna Englard z Bielawy, a II wicemiss Angelika Zagwojska ze Środy Śląskiej. Te trzy laureatki wystąpią w  wojewódzkim konkursie „Miss Polonia”. Finalistki otrzymały różne upominki, karnety do Centrum Odnowy Biologicznej „Wellness” oraz zaproszenia na sesje fotograficzne w  agencji artystycznej „Maroka”. Zwyciężczyni Ewelina Jędrys spędzi weekend w luksusowym hotelu. Nie kryła ona zaskoczenia decyzją komisji. Bardzo się cieszyła zwycięstwem. To był dla niej najlepszy prezent urodzinowy, bo dzień wcześniej skończyła 20 lat. Miss Polonia Oława studiuje na Wyższej Szkole Bankowej. Chce zostać księgową. Lubi sport, muzykę i zwierzęta.

Podczas Wielkiej Majówki wystąpili na scenie: grupa taneczna „Exclamation”,  Ewa Bielak – uczestniczka programu „You can dance” z tancerzami i uczestnicy studia piosenki z prowadzącą je Kamilą Bakalarczyk-Kruk. Wystąpił także Norbi. Gwiazdą wieczoru była Ewa Farna, która zaśpiewała swoje największe przeboje. Do końca majówki grał dj Adamus

Malwina Gadawa [email protected]

WIĘCEJ W PAPIEROWYM WYDANIU „POWIATOWEJ”. JUŻ w ŚRODĘ WIECZOREM!

Kategoria artykułu: Galeria

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.