Kto zagra na Dniach Koguta? Znamy pierwsze gwiazdy

Centrum Sztuki przed chwilą poinformowało, że na Dniach Koguta wystąpią m.in. Maleo Reggae Rockers i Mrozu. Tych wykonawców zobaczymy 18 czerwca na Miasteczku. Co oprócz tego: „Już po raz kolejny wraz ze Studiem Reklamy WENA organizujemy Zlot Zabytkowych Pojazdów, który odbędzie się tradycyjnie podczas drugiego dnia obchodów Święta Miasta. W tym roku hitem wydarzenia będzie „Zlotowa syrenka”. O szczegółach loterii będziemy informować na bieżąco. Zlot poprowadzą znani dziennikarze – Patryk Mikiciuk i Paweł Gołębski” – czytamy na facebookowym profilu promującym tę imprezę.

Na tym profilu DNI KOGUTA mieszkańcy mogą na bieżąco śledzić informacje o atrakcjach zorganizowanych z okazji tej imprezy. Zachęcamy do polubienia!

Kategoria artykułu: Kultura

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (12)

  1. Zastanawiam się, kto z decydentów słucha tych wykonawców? Nas zmuszają do zaakceptowania ich bzdurnych pomysłów, a sami pojadą sobie na np.rybki ! To mieszkańcy powinni decydować, bo to dla nich impreza. Podpisuję się pod wypowiedzią poprzednika- kapele podwórkowe, może Akcent, może Bayer Full, Neonówka jak kiedyś…Można nóżką zakręcić, pośmiać się, bo o to chyba powinno chodzić !!!

    Zgłoś naruszenie regulaminu

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.