Tego jeszcze nie grali

Agencja Artystyczna ART oraz Centrum Sztuki w Oławie zapraszają na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju – 8 maja w OWE „Odra”

Bilety w cenie 90 zł dostępne na: biletynakabarety.pl, biletyna.pl, w kasie OWE „Odra” i na kultura.olawa.pl. Bilety są w sprzedaży od 9 grudnia 2019 roku.

„Tego jeszcze nie grali”to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu „Ucho prezesa”. Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią. Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej – eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich – jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak z pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną „pałą z matematyki”, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Dobrze jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.

Jest dowcipnie, nastrojowo, niewulgarnie, czasem lirycznie. Aktorzy na scenie są trzeźwi, nie

profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć. Zamiast tego dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie. A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna. Na koniec bisy, a tam – największe hity. Proszę się przygotować na ponad 2 godziny premierowego programu po którym odbędzie się spotkanie z publicznością.

Kategoria artykułu: Kultura

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.