Bajkowy hit w wersji koncertowej

Już niebawem w OWE „Odra” Koncert Mikołajkowy „Kraina Lodu. Magiczny świat Disneya”

Walt Disney do dnia dzisiejszego jest niekwestionowanym królem w historii tworzenia animacji filmowych. Bajki Disneya są znane i uwielbiane na całym świecie. Wychowały się na nich całe pokolenia i po dziś dzień każda kolejna premiera jest wielkim wydarzeniem. Ze znanej na całym świecie wytwórni wychodzą kultowe animacje, które dzieci chętnie oglądają do dziś.

22 listopada na ekrany kinowe wchodzi najnowsza produkcja Disneya – Kraina lodu 2, będąca kontynuacją przeboju sprzed kilku lat, z bohaterami uwielbianymi przez dzieci na całym świecie. Na zbliżające się Mikołajki Centrum Sztuki w Oławie przygotowało z myślą o najmłodszych widzach prawdziwy maraton Disneya. Oprócz filmowych mikołajek w Kinie Odra, zaprasza na wyjątkowy Koncert Mikołajkowy „Kraina Lodu. Magiczny świat Disneya”, który odbędzie się 4 grudnia o godz. 11:00 w OWE ODRA przy ul. Młyńskiej 3.

W trakcie koncertu, podczas którego usłyszymy największe przeboje z bajek i filmów Disneya, dzieciom towarzyszyć będą Olaf, Elsa i Anna! W programie m.in.: zabawy muzyczno-ruchowe, wspólne śpiewanie, quizy i zagadki świąteczne, zimowe malowanie buziek oraz możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia z bohaterami „Krainy Lodu”. Koncert Mikołajkowy „Kraina Lodu. Magiczny świat Disneya” w OWE Odra to: mikołajkowy klimat, kolorowe stroje, doskonała muzyka, zawodowi wokaliści na scenie, profesjonalni face-painterzy i oczywiście animatorzy z mnóstwem pomysłów!

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Bilety w cenie 13 zł dostępne w kasie OWE Odra i online na kultura.olawa.pl.

 

Kategoria artykułu: Kultura

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.