Dwa nowotwory w jednym ciele! Ewa z Oławy potrzebuje pilnej pomocy!

– Słyszałeś, żeby ktoś miał w jednym ciele dwa różne od siebie nowotwory? Chyba łatwiej jest trafić szóstkę w totolotka… – mówi Ewa Leszczyńska z Oławy.

Kobieta potrzebuje pieniędzy na walkę z chorobą. Jest podopieczną fundacji Nadzieja Onkologiczna i przez stronę internetową można wpłacać datki: KLIKNIJ W LINK

– Ja wygrałam na loterii. Pierwszy raz na tej dobrej. Cudowny mąż Andrzej i dwójka wspaniałych dzieci Michał i Martynka. Michał w tym roku szkolnym zdaje maturę, a Martynka w zeszłym skończyła pierwszą klasę podstawówki – mówi Ewa. – Druga loteria zawaliła mój bezpieczny świat. A zaczęło się niewinnie… od kaszlu i infekcji. W końcu podejrzenie gruźlicy. „Gdyby to była gruźlica, byłabym najszczęśliwsza na świecie”- myślę dzisiaj. Ale szukając tego, co się dzieje z moimi płucami przypadkowo znaleziono w moim ciele coś, czego nie spodziewał się nikt. W lutym 2019 r. zdiagnozowano u mnie nowotwór trzustki. Szok, złość, gniew, płacz, niedowierzanie, a w końcu przyszła NADZIEJA.

Lekarze mówili, że guza trzustki można operować. Tylko trzeba jeszcze określić, co jest w płucach, ale na pewno to nic groźnego. Przecież złe wieści już były. I kiedy myślałam, że gorszych wiadomości już nie można usłyszeć, życie samo zweryfikowało moje myśli. Tuż przed Wielkanocą, w kwietniu 2019 r. dowiedziałam się, że oprócz raka trzustki, zdiagnozowano u mnie drugą niezależną od pierwszej jednostkę chorobową- nowotwór płuc.

Zaczęła się moja walka na śmierć i życie. Do tej pory aktywna zawodowo, musiałam zrezygnować z pracy i przejść na rentę. Kolejne chemie, coraz bardziej kosztowne badania i znowu złe wieści. Molekularne badania genetyczne przeprowadzone w Niemczech wykluczyły możliwość leczenia immunologicznego, tak bardzo skutecznego w przypadku tego typu nowotworów. Mam NADZIEJĘ, że to już koniec złych informacji.

Lekarze podejmą się operacji guza trzustki, ale dopiero wtedy, gdy wyleczę nowotwór płuc. Do dziś przyjęłam już kilkanaście wlewów chemioterapii. Oprócz niej pozostaje radioterapia oraz kosztowne badania kliniczne i metody alternatywne. Niestety obecne leczenie przewyższa w znacznej mierze możliwości finansowe mojej rodziny, dlatego proszę o wsparcie.
Proszę o to, by brak środków nie odebrał NADZIEI, którą żyję już od dawna. By dwa nowotwory, które mam nie zabrały żony i mamy. Mam NADZIEJĘ, że choroba będzie wkrótce tylko moim złym wspomnieniem.

LINK DO WPŁAT NA KONTO FUNDACJI TUTAJ

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (8)

  1. Pani Ewa jest ofiara zanieczyszcyonego powietrza ,smogu.Olawa to wielka czarna dziura!!Jak to mozliwe ,ze mloda kobiete dotyka takie nieszczescie to jeszcze musi zbierac pieniadze,gdzie jest nasze panstwo ,sluzba zdrowia powinna otrzymac wszystko a nawet wiecej!!Ludzie pomagajmy..Z Olawy kto moze to ucieka,idzie zima i znow slabsi zaplaca zdrowiem za syfiaste powietrze!Pani Ewo musi byc dobrze.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  2. Pani Olgo, słusznie Pani zauważyła że sami się mordujemy nawzajem tymi francowatymi kominkami i przede wszystkim paleniem byle czym. Niestety mieszkam na tym samym osiedlu co Pani Ewa czyli rejon Malczewskiego, Osadnicza, Okólna, Broniewskiego. W tym tyg zrobiło się nieco zimniej więc świry ruszyły do boju, nastąpiło tzw przepalanie. . Na pierwszy ogień poszły skrzętnie zbierane do worków przez całe lato butelki typu PET, dają ponoć ogromnego kopa cieplnego za pomocą nożyczek do blachy można je pociąć i przechodzą nawet przez ślimak pieca na EKO groszek (uwaga skrót EKO jest od słowa ekonomiczny a nie ekologiczny jak niektórzy to błędnie rozumują, eko-groszek jest dużo gorszy jakościowo i bardziej toksyczny od normalnego węgla kamiennego np. typu orzech średni ) W tym tyg. od środy w godz 17 do 22, nim te oszołomy nie pójdą spać idzie zdechnąć. Powietrze na tym osiedlu jest potworne, strach iść tamtędy a co dopiero tam mieszkać. Umierają jeden za drugim , chorują a nic z tym nie robią poza zbieraniem po osiedlach starych mebli kuchennych i innych wynalazków na wystawkach aby to przepuścić przez piec i mówieniem ile to się zaoszczędziło kasy na tej swojej „przedsiębiorczości” SZOK !!!

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.