Koalicja Obywatelska rozpoczyna kampanię i mówi o obwodnicy

Na terenach zielonych w cieniu wieżowca przy ulicy Chrobrego swoją konferencję prasową przed godz. 15.00 zorganizowali kandydaci do Sejmu z list Koalicji Obywatelskiej

Spotkanie prowadził przewodniczący regionu oraz niedawno wybrany europarlamentarzysta Jarosław Duda. – Przed państwem przedstawiciele KO, najlepszej, zwycięskiej drużyny, która 13 października będzie świętowała sukces wyborczy – rozpoczął konferencję europoseł. W spotkaniu uczestniczyli posłowie i kandydaci do Sejmu. Wśród przemawiających znaleźli się liderka listy i była marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, poseł Aldona Młyńczak, poseł Michał Jaros, poseł Sławomir Piechota oraz samorządowcy, którzy starają się dostać do parlamentu Anna Horodyska, Łukasz Kropski. Szczególne wyróżnienie szef struktur skierował do Anny Leszczyńskiej, kandydatki Ziemi Oławskiej i gospodyni spotkania oraz byłego posła i szefa struktur w Oławie Romana Kaczora. Podczas konferencji bardzo dużo czasu poświęcono na zobowiązania wyborcze – m.in. po raz kolejny obiecano budowę obwodnicy Oławy. Padły też pytania o kondycję powiatowych szpitali, czy o przejazd kolejowy na ulicy Wiejskiej. Więcej w papierowym wydaniu GP-WO.

Tekst i fot. Grzegorz Kacała

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (19)

 1. Jan napisał :

  ,, Masz rację Balcerek, drogi, mosty i walkę ze smogiem miałeś za rządów PO i PSL (8 lat budowy i walki razem wziętych) teraz czas by naród był najedzony i nie musiał szukać jedzenia po śmietnikach.”

  Spokojna twoja rozczepana .
  Jeszcze trochę , a nowy rząd postara się aby ludzie nie musieli szukać jedzenia po śmietnikach.

  https://mobile.innpoland.pl/154301,otrzymanie-renty-bedzie-graniczyc-z-cudem-rzad-szuka-oszczednosci-na-obiet

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. O obwodnicy Oławy mówi się od 3 może 4 lat. Więc niech skończą obiecywać tylko za łopaty niech się łapią i coś zaczną robić. Już wytyczona trasa była na nowym otoku, i drogi nie widać. Kolejne obietnice których nie spełnia. Aby do koryta się dorwać a puzniej jakoś to będzie.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Mamy kandydatów do Sejmu i możemy ich oceniać, tylko róbmy to merytorycznie. Z tej dwójki stawiam na kobietę panią Anie, ma doświadczenie pracy poselskiej, ma prezencję, co najważniejsze nie jest umorusana w żadne polityczne układy ani afery.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.