Komentarzy (7)

 1. O jaki dobry ten zwik , a jaki kochany … A nie , czekaj przecież to za nasze pieniądze … Innym firmom też Pan robi takie reklamy ,panie redaktorze naczelny ? Nie widzę nigdzie opisu : materiał sponsorowany – więc proszę o informację gdzie można się zgłosić po darmową reklamę w Pana periodyku oraz na portalu.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • A korzystasz z wody??? Zapłaciłeś za wykorzystana wodę więc z jakich twoich pieniędzy. Czy jak kupujesz w sklepie towary i płacisz za nie pieniądze to też mówisz że zrobili np remont za albo wypłacili pracownikom pensje za twoje pieniądze. Jeśli tak to jesteś zwykłym hipokryta.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
   • ZWiK ma pozycję monopolisty, gdyby to była prywatna firma z konkurencją na rynku to sobie mogłaby nawet lotnisko budować, ale z uwagi na pozycję monopolisty powinna się skupić na realizacji do których została utworzona, czyli jak najtańszego sprawnego zaopatrzenie mieszkańców w wodę i odbiór ścieków, a nie podnosić mieszkańcom opłaty co chwilę i zajmować się budową ścieżek (co leży w kompetencji miasta. Dlaczego ja poprzez niezasadnie podniesione opłaty za wodę mam finansować nieudolność burmistrza?

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
   • Jestem hipokrytą bo mówię co mi się nie podoba ?! Ciekawe znasz znaczenie tego słowa , a powiedz mi jak nazwiesz: podnoszenie cen wody będąc monopolistą i spółka miejską z prezesem z nadania – i wydawanie zarobionych pieniędzy na zagraniczne ,,szkolenia” oraz na takie właśnie chodniki itd kiedy po każdej ulewie pod bankiem i poczta można śmiało kajakiem pływać bo od lat szanowny Zwik ma w d**** rozwiązanie tego problemu . Słucham uważnie , dawaj .

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. w końcu jeszcze kilka lat temu same chaszcze ,krzaki i błoto na wydeptanej ścieżce przez uczniów byłego gimnazjum chodzących na fajkę za przepompownie szkoda ze zwik nie dba tak o przebudowę sieci np koło pks gdzie notorycznie po większej ulewie można pływać kajakiem

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.