Nowy basen otwarty od poniedziałku!

Przypominamy, że od 17 czerwca od godziny 10.00 można pływać w nowym odkrytym basenie. Do końca czerwca obowiązuje promocja – bilety tylko za złotówkę!

Basen sportowo – rekreacyjny to ponad 1300 metrów kwadratowych atrakcji. Ławki z masażem, masażery karku, siatka do wspinaczki, gejzery oraz rwąca rzeka i grota sztucznej fali. W części rekreacyjnej głębokość niecki wynosi o 1 m do 1.35 m. Trzy zjeżdżalnie (rurowa, rodzinna i dwutorowa) to wspaniała atrakcja dla małych i dużych. Pływakom zawodowym oraz amatorom w szczególności polecamy pływanie na świeżym powietrzu. W części sportowej znajdziemy 4 tory pływackie o maks. głębokości 1.8 m. Więcej o nowym basenie znajdziesz na stronie internetowej Term Jakuba – http://termyjakuba.olawa.pl/basen-letni
**


**

Źródło Termy Jakuba

Kategoria artykułu: Ważne

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (2)

  1. opis powinien wyglądać tak:
    Basen sportowo – rekreacyjny to niewiele ponad 1300 metrów kwadratowych w porównaniu z poprzednimi 4000 metrów kwadratowy. Nikomu nie potrzebne ławki z masażem, masażery karku, siatka do wspinaczki, gejzery oraz rwąca rzeka i grota sztucznej fali zamiast porządnego kąpieliska. W części rekreacyjnej głębokość niecki wynosi o 1 m do 1.35 m ale miejsca tyle że nie jesteś w stanie pływać. Trzy zjeżdżalnie (rurowa, rodzinna i dwutorowa) to wspaniała atrakcja dla małych i dużych – i to jedyna dobra informacja. Pływakom zawodowym oraz amatorom polecamy pływanie na świeżym powietrzu. W części sportowej znajdziemy tylko 4 tory pływackie o maks. głębokości 1.8 m i długości 25 m. więc będziemy wpuszczać pojedynczo. Więcej wody znajdziecie w Siechnicach, Jelczu, na Sielskiej Wodzie w Lewinie brzeskim czy Nysie.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.