Stworzyła okno życia dla psów! Nie wyrzucaj, nie zabijaj, pozwól żyć

Katarzyna Chruściel kocha psy i nie chce, by ludzie wyrzucali je do lasu. Dlatego przed swoim domem w Miłocicach stworzyła okno życia dla czworonogów

– Dużo ludzi porzuca swoje pieski lub po prostu je uśmierca – napisała na swoim profilu na Facebooku 1 czerwca. – Otwieram okno życia dla czworonożnych przyjaciół. Jeśli chcesz wywieźć psa do lasu lub go zabić, przywieź go do mnie. Bezimiennie. Pies dostanie drugie życie.

OKNO ŻYCIA można też WSPOMÓC finansowo: https://zrzutka.pl/36y3by

Przygotowujemy duży materiał na temat tej inicjatywy, artykuł przeczytasz już w najbliższym wydaniu „Powiatowej” – 13 czerwca.

(kt)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (1)

  1. Witam Pani Kasiu. To co zobaczyłem i usłyszałem-szok. Po raz pierwszy zobaczyłem Panią w programie TV, chyba to była telewizja śniadaniowa TVN. Myślałem o tym co zobaczyłem i usłyszałem przez kilka dni. Chciałbym pani pomóc, ale i też sobie. Ja mam owczarka belgijskiego typu malinois genetycznie zmniejszonego z hodowli słowackiej. 2 lata temu u mojego wtedy 5-cio letniego psiaka wykryto i operowano guz nowotworowy, na razie bez przerzutów, a przy okazji wykastrowano. Zmieniła się psychika mojego psa, teraz ja muszę zadbać o moje i jego bezpieczeństwo. Jestem pracującym rencistą, osobą trwale niepełnosprawną po wypadku. Pojawienie się mojego czworonożnego przyjaciela było zaleceniem lekarza neurologa, jako psa rehabilitanta. Mój Willy w tej chwili jest kochanym kanapowcem. Likwidując tapczan ze względu na chorobę kręgosłupa, zakupiłem szersze łóżko wiedząc że będzie chciał tam spać przy moim boku, choć tego nie pochwalam ale i nie zachęcam i nie wyganiam. Bardzo chętnie przygarnę psiaka bez względu na wiek, rasę, płeć, ale musiałby się zgodzić z moim Willym który jest bardzo zazdrosny o moje uczucia, a jednocześnie był pomocny w obronie i poczuciu mojego bezpieczeństwa, budził respekt bez agresji.
    Pozdrawiam Tomek

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.