Weronika w finale Miss Dolnego Śląska. Ostatnie dni głosowania!

19-letnia Weronika Frąckowiak z Oławy jest w finale konkursu na najładniejszą dziewczynę w naszym województwie. Głosowanie trwa do 31 maja

Ze 115 uczestniczek półfinału konkursu Miss Dolnego Śląska, 13 kwietnia jury wybrało 40 finalistek. Wśród nich jest 19-letnia Weronika, uczennica III klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Oławie. Więcej o młodej oławiance i jej udziale w konkursie pisaliśmy kilka tygodni temu w papierowym wydaniu „Powiatowej”.

Weronice podczas półfinałowej  gali towarzyszyli rodzice, którzy – jak mówi – zawsze ja wspierają i mocno kibicują. Reszta rodziny, która nie mogła być z nią na gali, też mocno kibicowała oglądając transmisję internetową z wydarzenia. – Ten konkurs jest dla mnie zupełnie nowym, bardzo ciekawym doświadczeniem – mówi jak zawsze skromna Weronika. – Jest również szansą na poznanie wielu nowych ludzi i swego rodzaju przygodą w trochę innej sferze niż te dotychczas mi bliskie i znane.

Finał konkursu zaplanowano na 31 maja. – Trwa głosowanie internetowe – mówi Weronika. – Ważne w głosowaniu są lajki pod zdjęciem konkursowym na Facebooku i polubienie fanpage’u Miss Dolnego Śląska, obserwowanie oficjalnego Instagrama Miss Dolnego Śląska i serduszko pod moim zdjęciem (tym razem jestem kandydatką z numerem 8) oraz SMS-y pod podane w opisie zdjęcia numery.

 

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (2)

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.