Wyjątkowy Dzień Kobiet w Centrum Sportu

JELCZ-LASKOWICE. Centrum Kultury we współpracy z Centrum Sportu organizują wydarzenie z okazji Dnia Kobiet pod hasłem „Jestem kobietą. Lubię to!”

Panie, które odwiedzą w ten dzień CSiR mogą spodziewać się nie lada atrakcji. Na targach piękna, przygotowywanych przez CSiR we współpracy z Kafka Kafe będzie można przeżyć zupełną metamorfozę. Team profesjonalnych fryzjerek, manicurzystek, konsultantek kosmetologicznych i dietetycznych zajmie się każdą z Pań i udzieli profesjonalnych porad. Na koniec zdjęcie pod hasłem „Nowa Ja”. Każda z pań otrzyma lampkę szampana, a te, które przyjdą w strojach z czerwonych akcentem kolorystycznym wezmą udział w losowaniu nagród. A potem uczestniczki targów czeka klimatyczny koncert soulowego tria theRillo w składzie: Bartosz Deryło, Kacper Kolado i Krzysztof Kos oraz hit wieczoru: monodram „Mój boski rozwód”, w reżyserii Jerzego Gruzy, w wykonaniu Krystyny Podleskiej dobrze znanej z kultowego filmu „Miś”.

MGCK zaprasza też na do obejrzenia wystawy pt. „Nasze bojownice”. Wystawa będzie prezentowana od 8 do 29 marca, na parterze CSiR. Przywołuje ona główne postacie ruchu kobiecego na ziemiach polskich. Zaprojektowana w trzech barwach fiolecie, bieli i zieleni prezentuje m.in. historyczne ulotki, plakaty, ogłoszenia i wycinki z prasy kobiecej.

(ksa)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.