Czego brakuje w Oławie i Jelczu-Laskowicach?

Wczoraj na naszym profilu (www.facebook.com/WiadomosciOlawskie/) zapytaliśmy Czytelników, jakich miejsc najbardziej brakuje im w Jelczu-Laskowicach? Post wzbudził bardzo duże zainteresowanie. Mieszkańcy wyrażali swoje opinie w komentarzach. Pojawiły się też sugestie, aby podobne pytanie dotyczyło Oławy, w takim razie otwieramy dyskusję na ten temat również na portalu, dla tych, którzy nie mają profilu na facebooku. Piszcie swoje propozycje dotyczące obu miejscowości w komentarzach. Co chcielibyście zmienić, jakich miejsc, lokali, sklepów Wam brakuje?
***

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (23)

 1. W Oławie brakuje zieleni, miejsc wypoczynku.Owszem jest jeden piękny park, ale generalnie oprócz niego brakuje mi skwerów, takich oaz ciszy.Mieszkam tu od 6 lat i w ciagu tego czasu obserwuję niestety stale wycinkę drzewostanu .Przydałaby się tez jakaś ciekawa restauracja zwłaszcza w rynku.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Obie miejscowości to DZIURY i sypialnia dla Wrocka i ciekawostka średnia cena domu w tych metropoliach to około 700 tys a ostatnio byłem na Florydzie i tam w takich małych miejscowościach ceny domów to 150 tys dolarów !! I tak wiśniakowo się ceni.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. W Oławie napewno brakuje porządnej górki dla dzieci żeby w zimie mogły podjeżdżać na sankach. w Oławie są tylko 4 górki ale nie są one bezpieczne i są małe.
  Zmieniłbym też asfalt na miasteczku przy basenie, bo to co tam leży na chodnikach to jakiś dramat.
  Ławeczki na wałach na Oławce, kolejny dramat nie wspominając o kubłach na śmieci.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. brakuje żłobków, brakuje miejsc gdzie można pójść z małym dzieckiem, może europejski park coś zmieni bo na razie kicha straszna pod tym kątem. Brakuje kina, brakuje też pubu gdzie można wypić piwo czy drinka i pograc w bilard.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.