Biedroń z ofensywą. Jego partia także w Oławie

3 lutego odbędzie się konwencja założycielska partii Roberta Biedronia. Obecnie w całym kraju tworzone są struktury. W powiecie oławskim zajmuje się tym Agnieszka Mikołajek

To 40-letnia oławianka z krwi i kości, mama trójki dzieci. Od lat aktywna, o wyraźnie nakreślonych lewicowych poglądach. Związana z Kongresem Kobiet i Amnesty International. Jako dorosła nastolatka dołączyła do SLD. Ten epizod nie trwał jednak zbyt długo. Dziś wierzy, że razem z Robertem Biedroniem może stworzyć proeuropejski kraj znany z równości, tolerancji i dialogu społecznego. Artykuł w całości przeczytasz w e-wydaniu „Powiatowej”tutaj https://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2019-01-24

(Koszt 2.90 zł)

 

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (5)

  1. Brawo Agnieszka działa. Nie bacząc na różnych lordów halifaxów kórzy będą wmawiali że nie masz szans. I na rekatora gazety Kamińskiego uważaj.
    Gdy Nowoczesna miała wysokie sondaże i była realnym konkurentem Platformy to pan Kamiński na swoim blogu atakował Nowoczesną. Gdy okazało się, że startują z Platformą już nic złego o Nowoczesnej nie pisze Przypadek? Nie sądzę.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  2. Nie tak dawno z wielkim hukiem powstawały w Oławie struktury Nowoczesnej i z wielkim hukiem ucichło, podobnie będzie z nową partia Biedronia , choć życzę mu powodzenia, bo dziś niestety nie ma alternatywy pomiędzy PO/PiS!

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.