Zawyją syreny w geście upamiętnienia? Jednak nie

OŁAWA. 19 stycznia o godz. 12.oo, w momencie rozpoczęcia uroczystości pogrzebowych w Gdańsku, zostaną włączone syreny alarmowe w geście symbolicznego upamiętnienia tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza.

Przypominamy, że oławski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza mieszkańców powiatu na wspólne czuwanie w intencji Pawła Adamowicza oraz wyrażenie wsparcia Jurkowi Owsiakowi

Spotkanie odbędzie się w rynku, w niedzielę 20 stycznia, o godz. 20:00 Sztabowcy WOŚP chcą w ten sposób uczcić pamięć zamordowanego Pawła Adamowicza i wyrazić swój głos przeciwko nienawiści. Więcejhttps://gazeta-olawa.pl/news/86979-dla-zamordowanego-prezydenta-muremzaowsiakiem/

AKTUALIZACJA – godz. 13.00 SYRENY JEDNAK NIE ZAWYJĄ. Otrzymaliśmy pismo, które publikujemy poniżej:

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , ,

reklama

Komentarzy (10)

 1. Przesłanie

  „Człowiek budujący swoją karierę na kłamstwie nie może pełnić wysokich funkcji” oraz
  „Nie będziemy dłużej obojętni na panoszącą się truciznę nienawiści na ulicach, w mediach, w internecie, w szkołach, w parlamencie, a także w Kościele” – mówił w bardzo mocnej przemowie ojciec Ludwik Wiśniewski podczas mszy pogrzebowej prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
  Po jego słowach ludzie w kościele wstali i zaczęli bić brawo

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Jarosław Wałęsa przed wyborami mówił, że pan Adamowicz powinien rozliczyć się z walizki pieniędzy, śp. Pan Adamowicz miał na pieńku ze Schetyną. A teraz nagle platforma zapałała miłością do śp. Adamowicza?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.