KFC z falstartem. Miało być otwarte tydzień temu…

W informacjach prasowych przesyłanych do naszej redakcji podkreślano, że lokal zostanie otwarty na przełomie roku 2018/2019. Natomiast 28 grudnia firma AmRest (biuro prasowe KFC) wysłała oficjalny komunikat.  – Miło mi poinformować, iż restauracja KFC w Oławie zostanie otwarta 31 grudnia 2018 – pisał Adrian Wnęk, koordynator ds. PR. – Z tej okazji zapraszamy mieszkańców do wspólnego świętowania. W dniu otwarcia na pierwszych 100 gości będzie czekała wyjątkowa oferta: słynny kubełek KFC za symboliczną złotówkę. Ponadto, klienci mogą również liczyć na drobne atrakcje wewnątrz lokalu, w tym kawałek powitalnego tortu. Przewidziano też zabawy dla najmłodszych. Otwarcie zaplanowano na godzinę 12:00.

Podając tę informację na naszym portalu napisaliśmy, że lokal prawdopodobnie będzie otwarty 31 grudnia, ponieważ 28 grudnia będąc na miejscu dowiedzieliśmy się, że wszystko jest już gotowe na przyjęcie klientów, ale… nie są załatwione wszystkie formalności. Nie było zgody na użytkowanie obiektu.

Dziś (7 stycznia) lokal wciąż był zamknięty. Na drzwiach wisi kartka z informacją, że jest nieczynne z powodów technicznych. Kiedy otworzą oławskie KFC? Zadaliśmy to pytanie i czekamy na odpowiedź.

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , ,

reklama

Komentarzy (19)

 1. Dramat.
  A w niedzielę wieczorem (21.30) kolejka w McDrive na 10 aut.
  Siła amerykańskiego marketingu rozkłada polskiego konsumenta na łopatki, który podobnej kasy w normalnej knajpie nie wyda.
  Ten model jest wdrukowywany nam od najmłodszych lat: w programie 99% wycieczek z oławskich szkół wizyta w McD to punkt obowiązkowy. Ale skoro polska gazeta powiatowa tak się podnieca otwarciem KFC, to może ze mną jest coś nie tak.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Żebyście się, za przeproszeniem, drodzy komentujący, nie zesrali. Otwierają coś nowego, czego w okolicy nie ma. Zamiast się cieszyć na jakąś alternatywę do maka to plujecie jadem, bo nie otworzyło się na czas. Rąk do pracy nie brakuje moi mili, nawaliły sprawy organizacyjne, info z pierwszej ręki. Jak wam się nie podobają zarobki w takich restruacjach to dajcie sobie siana i nie traćcie zdrowia na komentowanie, o ile te wasze męty mozna nazwać komentarzami. Zawistny lud, tfu

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Straż pożarna musi odebrać lokal i inspektor nadzoru budowlanego, aby nie wydarzyła się żadna tragedia tak jak z tymi 5 nastolatkami. Tutaj nic się nie przyspieszy, nikt nie podłoży swojej głowy, aby później z za kratek spoglądać.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Serio? Reporterzy nie mają innych tematów czy płacą Wam za pisanie o tym korycie dla tlusciochow? Żenada. Zajmijcie się lepiej pisaniem o naprawdę ważnych sprawach dla miasta. O śmietnikach które są notorycznie rozpieprzane przez poszukiwaczy aluminium, o stanie wałów nad Oławka które kolejny raz po lecie i wakacjach toną w smieciach, o oświetleniu którego brakuje na ulicy prowadzącej do Electroluxa czy innych ważnych sprawach.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.