W sylwestra otworzą KFC? Będzie niespodzianka

Restauracja KFC w Oławie zostanie prawdopodobnie otwarta 31 grudnia, tak wynika z informacji podanych przez biuro prasowe. W tej chwili wszystko jest już praktycznie gotowe na przyjęcie pierwszych klientów, nie ma jednak zgody od inspektoratu nadzoru budowlanego na użytkowanie budynku. Jeżeli do 31 grudnia uda się ją uzyskać, otwarcie odbędzie się o godzinie 12:00. – Zapraszamy mieszkańców do wspólnego świętowania – mówi Adrian Wnęk, koordynator ds. PR. – W dniu otwarcia na pierwszych 100 gości będzie czekała wyjątkowa oferta: słynny kubełek KFC za symboliczną złotówkę. Ponadto, klienci mogą również liczyć na drobne atrakcje wewnątrz lokalu, w tym kawałek powitalnego tortu. Przewidziano też zabawy dla najmłodszych. .

KFC w Oławie będzie restauracją z tzw. opcją Drive Thru, co oznacza, że zamówienie będzie można złożyć i odebrać bez konieczności wychodzenia z samochodu.

Wewnątrz restauracji, poza standardowymi stanowiskami do składania zamówień, pojawią się także elektroniczne kioski, które w szybki i przejrzysty sposób przeprowadzą klientów przez proces zamówienia. Ponadto, posiadacze aplikacji KFC na telefon będą mogli skorzystać z funkcji „pomiń kolejkę” i złożyć zamówienie z odbiorem w restauracji na konkretną, wskazaną przez siebie godzinę. W kolejnych miesiącach zostanie uruchomiona usługa dostawy do domu.

Nowa restauracja będzie czynna  poniedziałek – czwartek 7:00-24:00, piątek-sobota 7:00-01:00 i w niedzielę 7:00 – 24:00.

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (16)

  1. Szanowny Redaktorze
    B. proszę sprawdzić definicję słownikową pojęcia „restauracja”

    Lokal KFC jest barem typu „fast food”

    Trochę więcej poprawności językowej i nie wprowadzania czytelników w błąd w Nowym Roku życzę i pozdrawiam serdecznie

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.