W Jelczu-Laskowicach powstanie park handlowy

Jelcz-Laskowice. Coś nowego. Zgodnie z informacjami portalu branżowego Retailnet, Gdańsk, Jelcz-Laskowice i Łany koło Wrocławia to miasta, w których powstaną kolejne parki handlowe N-Park realizowane przez Napollo

Zgodnie z realizowaną strategią budowy portfela inwestycji handlowych, który w 2020 roku ma przekroczyć poziom 100 tys. mkw, Napollo zapewniło sobie kolejne grunty. Nowe parki handlowe typu convenience powstaną na Dolnym Śląsku i na Pomorzu, a ich otwarcie zaplanowane jest za około dwóch lat. Pierwsze umowy najmu zostaną podpisane jeszcze w tym roku.

Dwa N-Parki zaplanowane są na Dolnym Śląsku – w Jelczu-Laskowicach i Łanach, koło Wrocławia. Zgodnie z zapowiedziami park handlowy w J-L powstanie „w odległości 5 minut pieszo od głównej arterii komunikacyjnej miasta, w otoczeniu gęstej zabudowy mieszkaniowej jedno- i wielorodzinnej”. W obiekcie zaplanowanych jest 10 lokali. Znaleźć się tu mają market spożywczy, salon z elektroniką, drogeria, sklep sportowy, sklepy odzieżowe i obuwnicze, a także usługi oparte na lokalnej ofercie.

Napollo kilka tygodni temu uruchomiło pierwszy N-Park w aglomeracji warszawskiej, na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna. Wśród najemców centrum znajdują się m.in. Super-Pharm, Smyk, RTV Euro AGD, Pepco, Jysk, Martes Sport, Pizza Hut, Świat Książki czy Lux Med. Na przyszły rok zaplanowane są otwarcia kolejnych N-Parków we Wrocławiu oraz w Warszawie.

Fot. Grupa Napollo

(kt)

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (4)

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.