Zbliża się otwarcie KFC!

OŁAWA. Restauracja znanej sieci już za chwilę będzie dostępna dla pierwszych gości
Z informacji uzyskanych z biura prasowego AmRest wynika, że otwarcie lokalu odbędzie się na przełomie roku. Jak pisze Adrian Wnęk, koordynator ds. PR restauracja będzie z tzw. Drive Thru (zamówienie można odebrać nie wychodząc z auta), natomiast chętni do zjedzenia posiłków w środku restauracji będą mogli korzystać z przylegającego parkingu. Kolejne miesiące mają przynieść jeszcze jedną usługę czyli dostawę do domu. Już trwa rekrutacja do lokalu, poszukiwani są kucharze, pracownicy serwisu czy osoby związane z bezpośrednią obsługą klienta. Z okazji otwarcia będę przewidziane niespodzianki. Budowa restauracji przy rondzie obok Nowego Górnika na wyjeździe z Oławy dobiega końca.

Grzegorz Kacała [email protected]

Kategoria artykułu: Ważne

Tagi: , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (36)

 1. Kolejne smieciowe jedzenie.
  Gdyby otwierano w Oławie zakład produkujący polska zywnośc np. mleczarnię, cukrownię przetwórnię zboż, wytwórnię soków z polskich produktów to byłoby faktycznie się z czego cieszyć. Rolnicy z okolicy mieliby gdzie sprzedawać swoje surowce np. zboża, owoce, mleko itp, powstałyby miejsca pracy w tych zakładach dla personelu od niższego szczebla ( wytwórnia) do administracji, technologów , laborantów itp. przy wytwórni powstałby sklep z produktami ( tu tez zatrudnienie mieszkańców) oraz dystrybucja towarów ( dalsze zatrudnienie) . Rolnicy mieliby zbyt, mieszkańcy zatrudnienie i zdrową polską zywnośc na miejscu. A tak nabijamy kasę obcemu kapitałowi, jemy smieciową żywnośc i pracujemy u niego za grosze na śmieciowej umowie.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Niestety nasze władze na to pozwalają i tylko im dziękować możemy za takie dary, brak wsparcia przedsiębiorczości rodzimej, odbijanie małych firm to u nas norma. A wielkie koncerny dostają zniżki, dotacje, zwolnienia z opłat, zmieniają co parę lat nazwę aby unikać podatków

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Kilo kurczaka w Kauflandzie kosztuje 3,99 zł. Zastanawialiście się dlaczego tylko tyle kosztuje?
  Polacy jedzą śmieciowe jedzenie, dlatego są coraz grubsi i bardziej chorzy, na wszelkiej maści choroby.
  Najgorzej jedzą dzieci i młodzież, to oni są bywalcami tych amerykańskich „restauracji”.
  Władze miasta są współwinni temu, bo pozwalają, żeby takie bary były w najlepszych lokalizacjach.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Tu rządzi rynek, jeśli jest zapotrzebowanie to takie coś powstaje i to w najlepszych lokalizacjach i władza nic do tego nie ma.
  Dlaczego jest taki duży ruch w McDonaldzie?
  Potrzebna jest edukacja i rozwaga rodziców aby nie zachęcać do chodzenia po takich śmieciowych fast foodach.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. Dziwię się bardzo , tym komentarzom? Jak nie było , to szkoda że nie ma , powinno powstać .Jak już otwarcie to psy wieszacie . Ciekaw jestem ile tych zdrowo odżywiających się Oławian i nie tylko pojedzie w pierwszych godzinach dniach na te niby nie zdrowe jedzonko. Ciekawe czy tak wszyscy super się odżywiają . Proszę drodzy rodzice nie piszcie bzdur ale to wszystko widać jak na dłoni bo mieszkam nie daleko . Kiedy to autobusy powracające z waszymi dziećmi z OCH KINA w QUICK PARKU , stoją jeden za drugim pod MAC DONALDS . Szkoda gadać sami jesteście winni . Moim zdaniem dobrze ,że powstaje miasto się rozwija . Mamy krytą pływalnię, ,będzie piękny odkryty basen, halę na stadionie , dwa kina, galerie, parki handlowe, szkoły, nowe osiedla . Ma powstać rondo jedno na Kutrowskiego, drugie wGaju . Co do mostu i obwodnicy jestem nastawiony ANTY PISOWSKIM OBIECANKOM. Rewitalizowany jest Rynek . Budowane są piękne korty tenisowe, ma powstać SKAT PARK Mamy piękny park , powstaje coraz więcej ścieżek rowerowych , wiele miast tylko nam ma czemu pozasdrościć. Jest i więc miejsce na MAC DONALDS, czy KFC , kto chce i tak tak przyjdzie , a kto nie to nie ! Mogę założyć się się ,że bedą tam dzikie tłumy jak to nieraz bywa w MAC DONALDS . Przecież nie tylko korzystamy my Oławianie , także przejezdni , co widać . hm? Nikt tu ni komu nie robi żadnej reklamy , ludzie za kilka dni święta WIĘC ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT i przestańcie ujadać

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 6. No niby fajnie coś tam się dzieje, coś tam się buduje, ale już całkiem zasmrodzą Iwaszkiewicza. Z maka tak daje olejem po oczach,że aż miło spacerować. Aut na weekend od groma pędzą przeskakując progi zwalniające , aż nocą huczy. Najlepiej jak „gazują” i śmiecą pod oknami. Jedyny plus,że może się rozładuje ta kolejka. Nie pozdrawiam.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 7. Dobrze ze otwierają KFC. Sory ale Oława to coraz wiecej mlodych ludzi a dla nich to codziennosc. Zadne bary mleczne i pier*** o zbożu, błagam… Stawiajmy na nowoczesność, np. Aplikacja na smartfony zamiast biletow mpk….

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 8. I znowu wieczne marudzenie i krytyka. Prawda jest taka, że jest zapotrzebowanie na takie jedzenie, a nie inne. Zrobią vege, bar sałatkowy czy cokolwiek innego – będą zamykać za 3 miesiące. A jedzenie fit można już kupić praktycznie wszędzie (gladek, jak u mamy, cebulka i skwarek, starobrzeska).

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 9. Dobre sobie KFC restauracja taka jak ten Mc Donald , A Polacy w garniturach tam na obiad w niedziele chodzą lol ,Na zachodzie to szybkie i tanie jedzenie „fast food” czy znacie pojecie tego słowa ? W Oławie coraz więcej młodych dziewczyn chodzi ja pulchne paczuszki jeszcze trochę i będą jak tłuste Kanadyjki i Amerykanki po 300 kilo ……

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 10. Nowy Prezydent

  Drodzy użytkownicy jakby to byla prawdziwa amerykanska restauracja typu te dla motocyklistów to jedzenie byloby kaloryczne ale za to z hodowli lokalnych farmerów a nie koncernów z całego świata trute GMO a my dajemy sie truć bo produkty „eko” są drogie i ponad 1/3 Polaków na nie nie stać.Zastanówmy sie czemu w innych krajach do smażenia chipsów używa sie oleju rzepakowego często od tamtejszych farmerów , czemu nasz rząd nie chce i nie walczy o Zdrowie Polaków halo halo Panowie w garniturkach ludzie za niedługo sie zbuntują i będziecie mieli klopot. Czemu wszyscy Politycy maja takie duże pensje skoro można za ich część dofinansować lokalnych rolników, spłacić dlugi w ogromnych koncernach np. Monsanto ich znany produkt Randap farmerzy dostają od nich pieniadze za hodowle Ziaren GMO a zresztą …

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.