Posadzą dąb. Przyjedzie Beata Kempa

Dzisiaj (14 października) o godzinie 17.00, na terenie zielonym przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Oławie zostanie posadzony dąb na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. W ten sposób samorząd powiatu włącza się do akcji „Eko-historia międzypokoleniowe sadzenie drzew” Do udziału w tym przedsięwzięciu zaprasza mieszkańców powiatu oławskiego starosta Zdzisław Brezdeń. Z tej okazji do Oławy przyjedzie przedstawiciel rządu – minister Beata Kempa oraz przedstawiciel Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska we Wrocławiu.
***
Źródło Starostwo Powiatowe w Oławie

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (15)

 1. PRL powrócił. Towarzyszka zakonna Kempa i reszta pisu będzie agitować na terenie starostwa. Brakuje oprócz łopat i dębu waty cukrowej i oranżady w workach. Towarzysze pomożecie. Nawet rządowymi autami zajedziemy za pieniadze głupoli, ktorzy bédą ich wybierać.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Kempa – „mecenas””, minister ds pomocy humanitarnej -klasyczny przykład Orwellowskiego ministerstwa z Roku 1984; podobnie jak Ministerstwo Środowiska z Szyszką. Powinno się tym sposobem utworzyc dla Kempy Ministerstwo Miłości

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Józef Hołyński

  Samorząd Powiatu Oławskiego zaprasza? Jaki samorząd? Rada Powiatu nic nie wie o tym działaniu. W mojej ocenie Starosta w mało elegancki sposób i wątpliwy prawne, prowadzi kampanię wyborczą PIS ,wykorzystując teren Starostwa

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Jarząmbek Wacław

   Panie Hołyński, dla mnie PiS to taka sama zaraza jako PełO, SLD i Razem. Mam pomysł dla was też poprowadźcie kampanię wyborczą i zaproście pana Sławka Nowaka, konesera zegarków, na uroczyste PRZEKRĘCENIE wstecz wskazówki zegara okazji zmiany czasu. Frekwencja murowana a i akcje PełO wzrosną!

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Panie Józefie, aż dziw bierze , że pan atakuje w podtekście Bredzenia szefa PiS , przecież razem przez ostatnie dwie kadencje współpracowaliście, ale ok. jest kampania każdy walczy po swojemu, wiec pytam pana ; jeśli uważa pan, że to wykorzystywanie urzędu przez starostę na kampanie wyborcza to niech pan zgłosi skargę do organu który jest wskazany w Kodeksie Wyborczym. Same pisanie nic nie da, prawo musi przestrzegać każdy z nas.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. Czy zarząd powiatu i rada powiatu wie ,że zarzad powiatu wybrał dyrektora DPS w Oławie wg informacji Bip na stronie starostwa:

  „Zarząd Powiatu w Oławie informuje, że w wyniku ogłoszenia konkursu na stanowisko Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Oławie do zatrudnienia wybrana została Pani Joanna Kruk-Gręziak zamieszkała w Oławie.”

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.