Ruszył remont. Duże korki

Przypominamy, że trwa przebudowa ulicy Oleśnickiej (to odcinek należący do Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei). Zakończono budowę ścieżki pieszo-rowerowej i ruszył kolejny etap prac. Wymieniania jest nawierzchnia na odcinku od mostu na Odrze do skrzyżowania dróg 396 i 455 na Jelcz i Bierutów. Dziś (16 sierpnia) rozpoczęto prace tuż za mostem. Wprowadzono ruch wahadłowy. Około godziny 9.00 korek od strony Oławy sięgał do skrzyżowania ulic Młyńskiej i Chrobrego. Od strony Jelcza-Laskowic kończył się tuż za znakiem Oława. Remont ma zakończyć się w listopadzie, ale kierowcy powinni normalnie jeździć od połowy października. Na Oleśnickiej powierzchnia będzie utwardzona i wzmocniona.
***

***

***

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (26)

 1. Ja tak się tylko zastanawiam w jakim celu prowadzony jest równolegle remont ul. 11 go Listopada i Kutrowskiego? Przecież tam nawierzchnia była całkiem dobra, nie wymagała jeszcze żadnego remontu?. Pominę już aspekt braku skoordynowania prac w mieście ale to trochę dziwne, że tak nagle tuż przed wyborami zlecana jest komuś taka robótka, tak na szybkiego. Można odnieść wrażenie, że tylko po to aby ktoś to zdążył jeszcze złapać zanim ewentualna władza się zmieni.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Bredzisz Marian jak potłuczony. Co ma GDDKiA z wyborami i lokalną władzą i jakimiś tajemniczymi pieniędzmi ? Nie jestem sympatykiem tej władzy w Oławie bo dziadowsko pracują ale chwała im ,że żyją z zarządcą tych dróg w pokoju bo przynajmniej robią i wydaja szmal na Oławe . Popatrz na wlot do Wrocławia. Radwanice maja asfalcik jak stół równy a tylko jest tabliczka biała „Wrocław” to kolejny jak rowy marsjańskie i łata na łacie bo Dudtkiewicz zrobił GDDKiA w bambuko przy obwodnicy to teraz ma drogi krajowe w opłakanym stanie.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
   • Bredzisz olo jak potłuczony. Wrocław jako miasto na prawach powiatu jest zarządcą wszystkich dróg w obrębie miasta za wyjątkiem autostrad i dróg ekspresowych czyli chociażby Dutkiewicz sypał róże przed stopami prezesa GDDKiA i słał codziennie wiadro z wazeliną to GDDKiA ma tyle dróg we Wrocławiu co nasz lokalny Tomasz do budowy metra w Warszawie.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
    • Bredzisz jolka jak fasolka. Mam firmę przy głownej i przelotowej ulicy we Wrocławiu o oznaczeniu międzynarodowym. Co kolwiek bym nie chciał zrobić w pasie drogowym (ulica ,chodnik) to muszę uzyskać zezwolenie od okręgowej dyrekcji dróg i autostrad. Dutkiewicz nie ma nic do gadania.

     Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
   • Olo, być może po części masz rację. Weź jednak pod uwagę kto jest gospodarzem miasta i kto powinien zadbać o to aby miasto nie zostało komunikacyjnie sparaliżowane. Nie mów tylko, że Burmistrz nic nie może, bo to trochę śmieszne.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
    • Oj zdziwilbys sie. Akurat Doopkiewicz stanal na wysokosci zadania pt: „jak skutecznie sparalizowac ruch samochodowy we Wroclawiu” i niestety przez dwie ostatnie kadencje udalo mu sie podolac zadaniu.

     Powiem tak: w Olawie soe urodzilem i wychowalem ale 5 lat temu zmienilem tablice w aucie z DOA na DW. Jak patrze na stan drog i „rozwiazania” komunikacyjne we Wroclawiu to mnie juha zalewa ze wyprowadzilem sie z Olawy

     Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Czy jest ktoś w Oławie co by pomyślał o zlikwidowaniu żółtego pasa przed kwadraciakiem?
  Mam marzenie o lewoskręcie na osiedle przed kwadraciakiem.
  Nie chcę stać w długim korku , jak z mostu nić nie jedzie a ja chcę skręcić w lewo na osiedle Chrobrego w stronę przedszkola.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Trzeba tu dodać fuszerkę na ul Sportowej Przejście dla pieszych.Podniesione ale znaku nie ma ze to próg.Jadąc z Wrocławia do Jelcza Tych progów jest co nie miara, ale każdy oznaczony znakiem. Dodac należy że progomania rozwija się ,czy trzeba czy nie trzeba ale próg jest.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.