Zniszczona szyba. Wiesz, kto to zrobił?

Z 14 na 15 sierpnia w nocy na ulicy Chopina w Oławie celowo zniszczono szybę w samochodzie. Stało się to niedaleko parkingu przy markecie Jakub.
***
Krzysztof prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy badź sprawców tego aktu wandalizmu. Jeżeli wiesz, kto to zrobił zadzwoń: 696 745 630. Uszkodzone auto to szary opel na brzeskich numerach rejestracyjnych. Sprawa została zgłoszona policji.

Kategoria artykułu: Na sygnale

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (14)

  1. I co z tego zgłoszona Policji? Oni mają w d… takie zgłoszenia. Po miesiącu dostaniesz świstek o nie wykryciu sprawcy pomimo szeroko zakrojonych działań operacyjnych komendy miejskiej. Wybacz, ale takie świstki już przerabiałem. Po prostu miałeś pecha zostawiając auto na brzeskich numerach w gnieździe oławskich wandali.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  2. Ludzka złośliwość nie zna granic…po powrocie z trasy przez przypadek pozostawiona w moim pojeździe kamera uwiecznia następującą scenę: z budynku w którym mieszkam wychodzi mężczyzna w wieku ok 30-35 lat ( najprawdopodobniej był u swojego znajomego a jednego z moich sàsiadow) przechodząc okok mojego zaparkowanego pojazdu uderza z takim impetem w dach mojego samochodu że słychać tylko jeden wielki huk….i odchodzi z zaciśnięte pięścią…

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.