Spotkanie po latach

Przyjechali z różnych stron Polski – Gdyni, Warszawy, Opola, Polkowic, ale najwięcej było „miejscowych”. To obecni mieszkańcy Oławy, Godzikowic, Jelcza-Laskowic, Nadolic, Miłoszyc, Brzegu, Bystrzycy Oławskiej. W pięknie położonym ośrodku w Leśnej Wodzie, u wrót Stobrawskiego Parku Krajobrazowego leżącego w jego zachodniej części (gminy powiatu brzeskiego i fragment powiatu oławskiego), w sobotnie popołudnie 23 czerwca br. spotkało się 41 absolwentów Technikum Samochodowego w Jelczu….
*
Więcej w aktualnym wydaniu „Gazety Powiatowej” – już w sprzedaży na terenie powiatu lub tutaj: https://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2018-07-19

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , ,

reklama

Komentarzy (12)

  1. Władek z Miłoszyc

    Ty „Anonim” chyba przeczytałeś tylko tekst, a prof. na oczy nie widziałeś. Kto go kiedy nazywał „skot” ? , za młody jesteś abyś wiedz\iał jaką miał ksywę. Nikt nigdy na nim psów nie wieszał, chyba tylko całkowity wałkoń, który zamiast do szkoły chodził na „kamienie”. Wszyscy ci, którzy poszli na Polibudędo Wrocka, z natymatyką nie mieli problemów. Widzisz i po co Ci to było !

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.