Autobusy miejskie oznakowane

Można je odróżnić od autobusów kursowych PKS Oława. Autobusy obsługujące komunikację miejską są oznaczone napisem i herbem Oławy. To niejedyne zmiany, jakie czekają linię obsługującą miasto. W Urzędzie Miejskim przy współpracy z PKS tworzony jest nowy schemat połączeń. Radni Rady Miejskiej zajmą się nim jeszcze w tym miesiącu. Sprawa będzie omawiana także na najbliższym posiedzeniu Komisji Gospodarki Komunalnej Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska. Radni i służby miejskie omówią stan i perspektywy rozwoju systemu komunikacyjnego miasta.

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , ,

reklama

Komentarzy (9)

 1. Fajnie , że są oznakowane ale do czego ten PKS!!! Jeśli jest to komunikacja miejska to autobusy powinny wyraznie różnić się od całego taboru PKS. Czy to jest istotne ? Moim zdaniem mało czytelne dla pasażerów ! Zobaczcie jak to wyglada w sąsiednim mieście BRZEG!! Komunikacja miejska to miejska znak PKS jest mylny! Wypadało by zastanowić się nad kolorem autobusów powinny być inne, tak jak to wygląda w innych miastach!!!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. pasażer mimo woli

  Śmiechu warte, wielka różnica , logo PKS i barwy tego przewoźnika bez zmian. Miasto ogłaszając przetarg na miejski transport pasażerski , powinno określić szatę graficzną autobusów które będą obsługiwać komunikację miejską. To co jest pokazane to tylko pozoracja i nie ma się czym chwalić.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Pozoracja , niczym nie odbiega od barw PKS!!! Co to ma być ,czy PKS Oławski wygrał przetarg ? CÓŻ albo komunikacja miejska , albo PKS!!! Oj daleko nam do komunikacji miejskiej zero zmian – przede wszystkim szata całego autobusu, bo jak dotychczas niczego nie zmienia fakt ! Co to jest takie trudne! Sporo do życzenia pozostawia nadal rozkład jazdy tej pseudo komunikacji miejskiej. ŚMIECH NA SALI!!!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Hahahaha mistrzowie , nakleili dwie naklejki i jest po robocie , rozkład dalej z d… nijak nie pokrywa się np z PKP – autobus odjeżdża z dworca 3min przed przyjazdem pociągu – ale mamy sukces , jest herb więc jest spoko ! Niech to w końcu zbankrutuje – prywatny operator bez kierownictwa z nadania zrobi porządek w tydzień z tym bałaganem.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. Kiedy w końcu władze miasta dla dobra ludzi dojeżdżających do Wrocławia pociągami zrezygnują z usługi PKS-u jako operatora komunikacji miejskiej???? rozpisać nowy przetarg i wybrać rzetelną firmę, koniec z ratowaniem bankruta kosztem oławian !!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 6. Gall Anonim

  Bilety Miesięczne podróżały to i nawet naklejki się pojawiły. Szkoda , że nie wszystkich autobusach się te piękne naklejki przedstawiły. Spokojnie może i będzie druga podwyżka to ludzie będą bardziej oglądać się za autobusami (piękne oklejone) a nie nimi jeździć. Pozdrawiam serdecznie 🙂

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.