Sklep ocenzurował gazetę

– Proszę powiedzieć autorowi, że jest idiotą! – z tymi słowami sklepowa w Gaci oddała nam wszystkie egzemplarze gazety, które zostawiliśmy tydzień wcześniej do sprzedaży. A wszystko przez okładkę i teksty o zatrzymaniu wójta Jana K., który pochodzi z tej miejscowości i jest dobrym kolegą właściciela sklepu. W miejscowości, z której mieszka szef gminy Oława, jest tylko jeden punkt handlowy. Od lat sprzedajemy tam naszą gazetę. Zwykle zostawiamy 35 egzemplarzy. Średnio sprzedaje się około 95 procent. 2 maja do sprzedaży trafił numer 18., z tytułem na okładce: „Wójtowi zarzucają korupcję” i z artykułem o zatrzymaniu włodarza gminy przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji, do którego doszło 24 kwietnia. A ponieważ szef gminy nie pierwszy raz ma kłopoty z prawem, w innym tekście przypomnieliśmy też tamte historie. Nie wszystkim się to spodobało… Czytaj ten artykuł w całości w e-wydaniu: https://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2018-05-17

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (16)

 1. zaHajsRomanaBaluj

  Bardzo dobrze kobieta zrobiła !! Szacuneczek dla tej Pani – a was tyłek boli bo nie zarobiliscie na biciu piany . Witamy w realiach wolnego rynku – skoro Pani nie chce mieć u siebie waszego zadrukowanego papieru toaletowego to możecie sobie pogadać ,pojęczec i i tak g… Jej zrobicie . Ale spokojnie odbijecie sobie na tekstach i obietnicach tłustej bezradnej i tekstach sponsorowanych z cyklu Trybuna Romana .

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. widać w gaciach to prawdziwy smród jest a nie porządna atmosfera bo przecież to wójt wybudował hale boisko i zrobił wiele innych rzeczy wyłącznie dla wsi a nie dla powiatu
  a kolega zaHajsRomanaBaluj sam jest burakiem bo ludzie i tak mogą pojechać i gdzieś indziej kupić i dowiedzieć się jaki to pan wójt jest święty

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. ,, …. Witamy w realiach wolnego rynku – skoro Pani nie chce mieć u siebie waszego zadrukowanego papieru toaletowego to możecie sobie pogadać ,pojęczec i i tak g… Jej zrobicie . ….”

  Poczytaj co to jest umowa handlowa buraczku …… , potem z rozumem komentuj.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Moim zdaniem, to właśnie gazeta ocenzurowała sklep i obraziła Panią ekspedientkę, za to, że nie jest usłużna wobec jedynej słusznej gazety w powiecie. Użycie sformułowania „sklepowa” jest uwłaczające i poniżające, Panie redaktorze, WSTYD!

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. Ataki anonimowe wrogów gazety na gazetę nie zmieniają faktów, że Wojt ma zarzuty, na razie nie wiadomo czy słuszne, gazeta o tym pisala, a kolega wójta zablokował, przynajmniej próbował, informacje na ten temat. To głupie, gdy wszystkie media wokół o tym pisały, nie da się dziś cenzurowac mediów, trzeba by wyłączyć internet

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 6. Dziennikarka pytała moją koleżankę o Pana Kaczora w 2015. Koleżanka odmówiła komentarza, nie chciała się wypowiadać, na co w gazecie pojawiła się jej stara wypowiedź sprzed kilku miesięcy na zupełnie inny temat i stara wypowiedź została umieszczona w artykule, bo tak im dopasowało.

  Inny przykład. Pan Padula udzielił wywiadu, gdzie dziękował sponsorom w udzielonym wywiadzie. Oczywiście zdanie o podziękowaniach sponsorom zostało pominięte.

  Czy to jest ta rzetelność dziennikarska?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Rzetelność ?! Nie żartuj , zajmujesz tylko czas wielce szanownemu specjaliście od prętów zbrojeniowych i propagandy na zamówienie. Za rzetelność nie płacą, więc nie wymagaj za wiele od ,chłopca na posyłki’ kolesi i koleżanek z dogorywającej ,,partii”.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.