To nie jest miejsce na śmietnik!?

Na terenie spółdzielni mieszkaniowej „Odra” naprzeciw jednego z bloków przy ulicy Chrobrego ma stanąć nowe tzw. osłonięte gniazdo śmieciowe. Zdaniem mieszkańców to jednak nieodpowiednia lokalizacja, poprosili nas o interwencję. Co na to spółdzielnia „Odra”? Artykuł w całości w papierowym wydaniu „Powiatowej” – lub w e-wydaniu – pod tym linkiem: https://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2018-04-26

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (25)

 1. Kto wydał decyzję na taką lokalizację? Z tym miejscem nie radzi sobie ani straż miejska ani policja. Codziennie są burdy pijackie do późnych godzin nocnych. Policja ma to w d.. że na ławkach obok chleją alkohol, potrzeby zalatwiają pod drzewami i w bramie budynku, a obok otwarte jest źródło napoi wyskokowych. I to w pobliżu szkoły. Kiedy władze spółdzielni wylecą z pracy? Było miejsce, w ktorym stał dotychczasowy śmietnik. No nie. Jakiemuś nawiedzonemu to przeszkadzało, a miejsce nie bylo uciążliwe dla mieszkańców.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Co ty chłopie pierożysz?! Najpierw mówisz, że tam chleją na ławkach i szczają po krzakach, a później, że to wina spółdzielni, Jaka jest w tym wina spółdzielni. Zrodziła się jakaś debilna nagonka na spółdzielnię przez pięciu oszołomów i jak widać trwa w najlepsze. Popatrzcie jaki syf jest na chodnikach i ulicach nienależących do spółdzielni.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Mieszkasz tam? Nic mnie nie obchodzi pieciu oszolomow. Tych szukaj w gremiach decyzyjnych spółdzielni. Co dzieje sie przy garazach na Rybackiej? To tez nie jest teren spoldzielni? Tez policja przez male p nie moze sobie z patologia poradzic?

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Czy mieszkańcy są informowani o samowolach spółdzielni? Kiedy ktotokolwiek z zarządu tego teoretycznego tworu powiesił chociażby małą kartkę informującą mieszkańców, że pod ich oknami robi się syf wbrew woli ludzi, którzy tam mieszkają. Decyzje zapadają bez konsultacji z mieszkańcami. Podejrzewam, że w miejscu starego śmietnika teren został już dawno zagospodarowany pod jakąś działalność. Panie Mróz. Proszę o wyjaśnienie w tej kwestii. To nie jest Orwellowski folwark.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. MERX,,,,,,,,,,

  Społdzielnia… ODRA …. to juz wszystko robi tak jak ONI chca i im pasuje !!!!!!!!! u nas w klace zakładalismy sobie sami DOMOFONY dzis pobieraja za to OPLATE ,niby na naprawe a g…..no NIKT nie sprawdz chociaz dwa razy do ROKU ??????? …druga sprawa DLACZEGO MY MUSIMY PŁACIC na JAKIES CELE SPOLECZNE ??????????? …trzecia sprawa to nie którzy lokatorzy rozwalili balkony powiekrzajac sobie pokoje OK OK …ALE DLACZEGO NIE KTORYM ,,ZWIEKRZONY,, METRAŻ MIESZKANIA.. ???????????… rozumiem do ogrzewania a BALKONY SA WLICZONE DO METRAŻU !!!!!!!!// tzw…LOZE,,, TO JEST OKRADANIE LOKATORÓW ?????????????

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Nie narzekajcie na władze spółdzielni, gdyż, to jakie są decydują spółdzielcy. A jak jest zebranie to na tysiąc członków przychodzi mniej niż 100. Jak spółdzielcy będą tak postępować, to nigdy nie będą w stanie kontrolować władz.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 5. Zarząd SMSM

  Kto zarządza komunistycznyn reliktem, jakimi są spółdzielnie mieszkaniowe, można dowiedzieć się pod zakładką „Ubecka kotłownia w J-L” na stronie internetowej Stanowicko-Marcinkowickiego Stowarzyszenia Mieszkańców.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Jakie masz pojęcie wieśniaku o spółdzielczości mieszkaniowej?! Pierwsza spółdzielnia mieszkaniowa w Polsce została założona jeszcze w czasach zaborów, więc te teksty o komunie wsadź sobie… Jeżeli już opanujesz sztukę czytania ze zrozumieniem, to zapoznaj się z prawodawstwem dotyczącym spółdzielni mieszkaniowych, których zasady funkcjonowania są bardziej demokratyczne niż polskiego samorządu.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
   • Wam już nic nie pomoże. Pajacujecie tylko, a na niczym się nie znacie. Prezes wam odpisuje na te wasze dyrdymały, a wy nawet nie rozumiecie, co się do was pisze. Nie potrafilibyście nawet zarządzać szaletem, a co dopiero spółdzielnią mającą kilkadziesiąt budynków.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
   • Zarząd SMSM

    Oczywiście, że pomożemy. Podjęliśmy interwencję w sprawie Spółdzielni Mieszkaniowej w J-L, więc i Spółdzielnią Mieszkaniową w Oławie też się zajmiemy i to solidnie. Mamy już dobry kontakt z Prokuraturą Krajową. Prosimy jednak o więcej szczegółów, najlepiej drogą mailową na ten drugi adres podany na naszej stronie internetowej (gmail). Pełna dyskrecja zapewniona. Osoby informujące o przekrętach nie będą podawane przez nas za świadków i pozostaną anonimowe.

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 6. I ta samorządność spółdzielni mieszkaniowych jest ością w gardle oszustów różnej maści, którzy najchętniej zagrabiliby majątek spółdzielni, a jej lokatorów wywalili na mordę, jak robili to m.in. stołeczni szmalcownicy.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Tylko krytykujecie i czepiacie się byle pierdół, wiedzy żadnej nie macie ani doświadczenia, więc o czym w ogóle bredzicie? Wybory już się odbyły, gdzie wtedy byliście? Co macie do zaoferowania? Zebrało się pięciu oszołomów i robi z siebie publicznie idiotów.

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
   • Wybrano radę nadzorczą i chyba są tam byli pracownicy spółdzielni. Osoby te mają teraz kontrolować działania zarządu będąc kiedyś ich podwładnymi ? Rada ta kontroluje „firmę” o obrocie ponad 70 milionów złotych rocznie i kto tam zasiada… na stronie FB Mieszkańcy SM Odra są opublikowane nawiska tych osób

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.