Kolejna Ławeczka Dobrych Serc już jest!

13 kwietnia o godz. 14.00 w oławskiej Alei Dobrych Serc zamontowano 9 ławeczkę. Wylicytowały ją podczas tegorocznego finału WOŚP – Anna Leszczyńska i Magdalena Ziółkowska. Zapłaciły 2000 złotych, o tę ławeczkę musiały mocno walczyć, ponieważ bardzo chcieli ją zdobyć motocykliści z klubu WRM. – Uwielbiamy pomagać ludziom, którzy robią coś dobrego – mówią właścicielki ławeczki. – Wiemy, że te pieniądze nie pójdą na marne. Efekty działań WOŚP są widoczne i to bardzo cieszy!

14 stycznia, kiedy zakończyła się licytacja fantów WOŚP – Anna Leszczyńska i Magdalena Ziółkowska jeszcze nie wiedziały, co będzie wygrawerowane na tabliczce, umieszczonej na ich ławce.

Po jakimś czasie zdecydowały, że będzie to rowerowa ławka, ponieważ zakochały się w rowerowych wycieczkach i praktycznie każdą wolną chwilę spędzają w ten sposób. – W każdy weekend wsiadamy na rowery i jeździmy do kolejnych miast, aby poznawać nowe, piękne miejsca. Chciałyśmy, żeby akcent rowerowy znalazł się na Ławeczce Dobrych Serc.

Oprócz Ławeczki Dobrych Serc Magdalena Ziółkowska wylicytowała rower.

Pracownicy zieleni miejskiej zamontowali ławkę

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (11)

 1. W powiecie oławskim, gminach i mieście Olawa są radni, włodarze miasta, gminy, zarząd powiatu, różne fundacje i stowarzyszenia. Wszyscy deklarują ,że chcą pomagać innym i to robią, są zagorzałymi spolęcznikami.
  A tu nieopodal Oławy żyje człowiek po wypadku , któremu naprawdę cięzko żyć mimo że cudem przeżył wypadek, przeszedł kilka operacji i jest jeszcze młody. Niestety wszystkie te instytucje mogące pomóc oraz przedstawiciele samorządów, w tym radni a także liczne stowarzyszenia i fundacje o nim zapomniały.
  O ciężkiej sytuacji chorego młodego człowieka żyjącego pod Oławą pisze ostatnio prasa krajowa.
  Ludzie obudźcie się, koło nas ktoś woła o pomoc, nie bądźmy obojętni!

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz
 2. ogólnie nie pochwalam działań oby Pań, ale ta ławka to pomysł godny pochwały, gratulacje za wylicytowanie 🙂 róbcie swoje a nie patrzcie się na innych, pochwalam działania na swoje konto a nie atakujące bez podstaw 🙂

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz
 3. Gallagher anonim

  8 zdjęć bo ławeczka została wymieniona na nową. A mamy miejsca gdzie radni naprawdę coś robią i o tym się nie pisze. Dlaczego? czyżby dlatego że Nikogo z tych radnych nie stać na wykupienie całych stron na wybory jak jednego byłego posła? Żenująca akcja.
  I ta tabliczka naprawdę żałosne

  Zgłoś naruszenie regulaminu

  Komentarz

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.