Dziennikarze o miłoszyckiej zbrodni

W programie TVN24 „Czarno na białym” w materiale „Pod presją” wypowiedzieli się dziennikarze, którzy od początku zajmowali się sprawą zabójstwa 15-letniej Małgosi.

Materiał w całości tutaj: ZOBACZ VIDEO

Wśród nich Jerzy Kamiński, redaktor naczelny „Gazety Powiatowej-Wiadomości Oławskich”, który dobrze pamięta tamten proces: – Byłem wtedy w sądzie, kiedy zeznawał biegły z zakresu medycyny sądowej, który wtedy mówił wyraźnie, te ślady ugryzienia na ciele Małgosi można przypasować tylko i wyłącznie do Tomasza – mówił w rozmowie z dziennikarzem TVN. – Nawet padły takie słowa, że to tak jak linie papilarne…

      

                           

Kategoria artykułu: Ważne

Tagi: , , , , , , ,

reklama

Komentarzy (2)

  1. A ten biegly jest bezimienny? Wiemy kim byl sedzia, prokurator, sasiadka, tylko bieglego, tego , ktory tak na prawde skazal niewinnego czlowieka nie mamy. Co mial zrobic sedzia czy prokurator w przypadku tak niepodwazalnych dowodow?

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  2. Panie Kaminski, nie rob pan z siebie przyglupa, pan nie wierzyl ze to kiedys wyjdzie?. Nikt panu prawdy o tym nie pisal?. Nikt panu nie mowil, ze cuda Domanskiego powstaly w wyniku rzadko spotykanego bandyctwa, k…stwa ?. Ze Kazio Domanski byl tylko figurantem?. Poczytaj pan wszystkie artykuly gazety olawskiej na temat Miloszyc i tzw. „cudow olawskich” i komentarze do do nich ( w wiekszosci pan je pisal). Nie bzykaj pan glupot, przyszedl czas prawdy. Czy ktos kiedys wybudowal Kosciol ( Sanktuarium), duzo budynkow mieszkalnych, gospodarczych itd bez pozwolenia koscielnego i swieckiego (bez zadnego pozwolenia), bez zatwierdzenia planow?. W jaki sposob byly zbierane pieniadze na ta inicjatywe?, kto wydal pozwolenie na zbieranie pieniedzy?, kto sie rozliczyl z tych pieniedzy i z kim?. Co mowila milicja jak ludzie chodzili na skarge, bo nie mogli dojsc do swoich dzialek (ogrodkow)?, kogo bala sie milicja i dlatego nic z tym nie robila? Dlaczego BANDYCI zamkneli Tomka na 25 lat, wiedzac ze on niema z tym nic wspolnego, ze jego tam nie bylo tej nocy, byl nieobecny w Miloszycach, byl obecny we Wroclawiu, a jak byl obecny we Wroclawiu, to nie mogl byc obecny w Miloszycach Nie chce mi sie wiecej pisac, to jest sprawa dla prawdziwych policjantow………….. ……………….. ………………….. ………………… …………………… itd Q…..

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.