Kto ma pilnować parkowania na przystankach?

Oława. Są problemy. Blokowanie miejsc dla autobusów, które nie mogą zabrać pasażerów albo bezpiecznie się poruszać, to problem nienowy, ale ciągle nierozwiązany. Kto i jak powinien to zrobić?

Czytaj artykuł w całości: http://eprasa.pl/news/gazeta-powiatowa-wiadomo%C5%9Bci-o%C5%82awskie/2018-02-22

Kategoria artykułu: Aktualności

Tagi: , , , , , ,

reklama

Komentarzy (9)

 1. Mieszkaniec

  Trzeba zadać pytanie, ile interwencji podejmuje Straż Miejska z własnej woli a ile ze zgłoszeń. Wiem że SM pomaga w przejściu dziec do szkoły przez drogę krajową ale to samo może robić policja jak np. w Oleśnicy. Ciekawie czy prawdą jest że dzienne interwencje strażnika wzrosły z pół interwencji na dzień na jedną ?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 2. Sm pomaga tez czesto w interewncjach policyjnych.. duzo razy dzwoniac na policje przyjezdza SM.. tak wiec trzeba zadac sb pytanie jakim cudem ma ich wyreczyc policja jal sama nie ma patroli.. a co z pprzadkami? imprezami w rynku? czy na kazdej imprezie jest policja?? nie wydaje mi sie.. widac tam tylko wkolo straznikow…

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 3. Rolf Michałowski

  Jak władza w Ratuszu tylko chce, bo się pożarła z własną partią, to na wszystkich samochodach parkujących w zatoczce autobusowej Straż Miejska natychmiast zakłada blokady na koła.

  https://wpolityce.pl/polityka/383127-tak-platforma-przestrzega-prawa-blokady-na-kolach-samochodow-politykow-po-czyzby-zemsta-gronkiewicz-waltz-zdjecia

  Tak więc, żeby w Oławie rozwiązać problem parkowania na przystankach autobusowych wystarczy skłócić burmistrza z jego partią i problem mamy z głowy.

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
  • Ooooo! Widzę, że Pan Rolf bierze przykład z karakana, czyli dziel i rządź! Bo jak inaczej można zdefiniować slowa: WYSTARCZY SKŁÓCIĆ BURMISTRZA Z JEGO PARTIĄ???
   Panie Rolfie, pozwoli Pan, że zapytam wzrost. Jest Pan agentem jakiegoś obcego wywiadu, że chce Pan skłócać, a co za tym idzie dzielić Naród Polski? Chce Pan swimi działaniami doprowadzić do wojny domowej w Polsce? Panie Rolfie, proszę ujawnić swoje zamiary! Proszę odpowiedzieć, dlaczego chce Pan skłócać?! Przecież można zaproponować lepszy sposób na rozwiązanie omawianego problemu! Coś konstruktywnego, coś co będzie łączyć, a nie dzielić!

   Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
   • Rolf Michałowski

    Ha, ha, ha, ha, ha. Ale się uśmiałem. Wielki „Sławekpobo” nie załapał sarkazmu, wskazującego, jak to właśnie postkomuniści rozgrywają swoją „politykę”. Ubaw po pachy. A jakie strasznie mądre wnioski z tego sarkazmu wyciągnął – będzie w Polsce wojna domowa o parkowanie w zatokach autobusowych! Jak w banku! Takich genialnych dyskutantów tu mamy!

    Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
    • Panie Rolfie, niech Pan nie odwraca kota… Napisał pan o skłócaniu! Teraz próbuje Pan mnie ośmieszyć, a co będzie dalej jeśli i to się Panu nie uda? Będzie Pan mnie straszył prokuraturą i sądami Ziobry?
     Panie Rolfie, proszę odpowiedzieć! Kim Pan jesteś i dlaczego chce Pan skłócać Polaków? W czyim interesie Pan działa? Kto za Panem stoi, obce państwo, czy jakaś krajowa partyjna mafia? Żądam, by podał Pan nazwiska i kontakty! Oraz przyczynę swojego działania?
     Oświadczam, że będę obserwował Pana działalność w necie i w realu! Jeżeli uznam, że pańska działalność jest dziwna, lub podejrzana powiadomię odpowiednie służby, lub lekarzy!
     Hehehehe wielki Panie Rolfie, ja nie żartuje! Hehehehe niech Pan się podda… Hehehe

     Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu
 4. Czy w PKSie pracuje jeszcze ten nieudolny prezes Erwin M. ?
  W ostatnich latach wszystko się w koło rozwija z jednym wyjątkiem. Oławski PKS dzięki prezesowi cały czas poupadają.
  Czy właściciel starosta w końcu zrobi z tym porządek?

  Komentarz Zgłoś naruszenie regulaminu

Napisz komentarz

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.